Rozgrywki Młodzieżowe - runda wiosenna sezonu 2017-2018 (akt. 2018-01-18)
TK | 2017-12-05 16:43:20

Komisja Gier PPN Kraków informuje o aktualnych składach w poszczególnych ligach młodzieżowych. Zgłoszenia nowych drużyn lub rezygnację z rozgrywek można zgłaszać do dnia 2018-01-20.

Junior

Ekstraliga Okręgowa

Krakus Nowa Huta Kraków
Prokocim Kraków
Borek Kraków
Słomniczanka Słomniki
Tramwaj Kraków
Bronowianka Kraków
AP Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków

 

I Liga Okręgowa (2 grupy)

Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Nowa Proszowianka Proszowice
Wieczysta Kraków
Błękitni Modlnica
Świt Krzeszowice
Radziszowinka Radziszów
Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków
Lotnik Kryspinów
Wanda Kraków
Grębałowianka Kraków
Podgórze Kraków
Bronowianka II Kraków
Orzeł Sidzina (wycofany)
Przebój Wolbrom
Sankowia Sanka
Jutrzenka Giebułtów

 

II Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Orlęta Rudawa
Dąbski Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
Iskra Krzęcin
SMS II Kraków
Zwierzyniecki Kraków

 

Junior Młodszy

EkstraLiga Okręgowa

Profi Zielonki (s)
AP 21 II Kraków
Krakus Nowa Huta Kraków
Radziszowianka Radziszów
KS Olkusz
SMS Kraków 
Prokocim Kraków
Jadwiga Kraków

 

I Liga Okręgowa (2 grupy)

Tramwaj Kraków
Prądniczanka Kraków
AP Kmita Zabierzów
Wieczysta Kraków
Borek Kraków
Słowik Olkusz
AP Gołcza
Kaszowianka Kaszów
Pogoń Skotniki
Pogoń II Skotniki
Przebój Wolbrom
Piast Skawina
Nadwiślan Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
PPN Olkusz
PPN Olkusz

 

II Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Sokół Kocmyrzów
Wawel Kraków
Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Niedźwiedź
Krakus Swoszowice
Szreniawa 2010 Koszyce
Victoria Kraków
Skalanka Skała
Bieżanowianka Kraków
Iskra Czułów

 

Trampkarz

EkstraLiga Okręgowa

Garbarnia Kraków
SMS Kraków
Bronowianka Kraków
Słowik Olkusz
Piast Skawina
Świt Krzeszowice
Nowa Proszowianka Proszowice
Borek Kraków

 

I lIga Okręgowa (2 grupy)

Prądniczanka Kraków
Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Wieczysta Kraków
AP Profi Zielonki
Albertus Kraków
Hutnik Kraków
Lotnik Kryspinów
Pogon Miechów
AP Kmita Zabierzów
Słomniczanka Słomniki
Pogdgórze Kraków
Milenium Skawina
Skalanka Skała
Clepardia Kraków
AP Gołcza (PPN Olkusz)
PPN Olkusz

 

II Liga Okręgowa (2 grupy)

Radziszowianka Radziszów
Krakus Swoszowice
Nadwiślan Kraków
Błękitni Modlnica
Wawel Kraków
Sokół Kocmyrzów
Piast Wołowice
Jastrzębiec Książ Wielki
Jadwiga Kraków
Zieleńczanka Zielonki
Płaszowianka Kraków
Wisła Rząska
Garbarnia II Kraków
NAS Wanda Kraków
Orlęta Rudawa
AP Michałowice

 

III Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Tramwaj Kraków
Rzozovia Rzozów
Maszycanka Maszyce
Orzeł 1948 Bębło
Wisła Jeziorzany
Wierzbowianka Wierzbno
Zwierzyniecki Kraków
Szkoła Rajska Kraków
Galicja Raciborowice
Olimpic Kraków
Grębałowianka Kraków
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Iwanowice
Orzeł Sidzina (nowy)
Diament Kraków (nowy)

 

Młodzik

EkstraLiga Okręgowa

Bronowianka Kraków (s)
Piast Skawina
Cracovia Kraków
Skalanka Skała
Borek Kraków
Słowik Olkusz
Wieczysta Kraków
Milenium Skawina

 

I Liga Okręgowa (2 grupy)

AP 21 II Kraków
Hutnik Kraków
AP Kmita Zabierzów
Garbarnia Kraków
Krakus II Nowa Huta Kraków
Pogoń Skotniki
Siemacha-Progres II Kraków
Słomniczanka Słomniki
Krakus Swoszowice
Clepardia Kraków
Tramwaj Kraków
Młodzi Przebojem Wolbrom
Lotnik Kryspinów
NAS Wanda Kraków
PPN Olkusz
PPN Olkusz

 

II Liga Okręgowa (3 grupy)

Proszowianka Stanek Machinery Proszowice
Orzeł Piaski Wielkie Kraków
AP Gołcza
Jadwiga Kraków
Pogoń Miechów
Nadwiślan Kraków
Zieleńczanka Zielonki
Błękitni Modlnica
Cracovia II Kraków
Siemacha-Progres III Kraków
Piast II Skawina
Bronowianka II Kraków
Płaszowianka Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
Płomień Kościelec
Bolechowice
Sankowia Sanka
Bieżanowianka Kraków
TS Węgrzce
Orzeł Sidzina
SMS Kraków
Prokocim Kraków
Piast III Skawina
Prądniczanka Kraków

 

III Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Armatura Kraków (rezygnacja z gry w II LOM)
Mam Talent Krzeszowice
Zieleńczanka II Zielonki
Radziszowianka Radziszów
Orzeł Iwanowice
AS Płaszów
AP Profi Zielonki
Milenium II Skawina
Orzeł 1948 Bębło
Grębałowianka Kraków
Maszycanka Maszyce
Świt Krzeszowice
Iskra Czułów
AP Diament Kraków
Hutnik II Kraków
AP Michałowice
Olimpic Kraków
Orlęta Rudawa
Cedronka Wola Radziszowska
Proszowianka Stanek Machinery II Proszowice
Skalanka II Skała 
Iskra Krzęcin
Futbolica Kraków
Kosynierzy Łuczyce
Victoria Kraków
Krakus II Swoszowice
Skawinka Skawina
Zawisza Sulechów
Tramwaj II Kraków
Topór Aleksandrowice
Kaszowianka Kaszów
Niedźwiedź

 

Młodzik Młodszy

I Liga Okręgowa

Borek Kraków
Cracovia Kraków
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Pogoń Skotniki
Bibiczanka Bibice

 

II Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków
Albertus Kraków 
Skawinka Skaiwna (nowy)
Bibiczanka II Bibice (wycofany)