Rozgrywki Młodzieżowe runda wiosenna 2017-2018 - podział na grupy
TK | 2018-02-06 15:50:17

Komisja Gier PPN Kraków na posiedzeniu w dniu 2017-02-05 zatwierdziła podział na grupy w rozgrywkach młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2017-2018.

Juniorzy

EkstraLiga Okręgowa Juniorów

     

 

1

AP Kmita Zabierzów

     

 

2

Borek Kraków

     

 

3

Bronowianka Kraków

     

 

4

Krakus Nowa Huta Kraków

     

 

5

Prądniczanka Kraków

     

 

6

Prokocim Kraków

     

 

7

Słomniczanka Słomniki

     

 

8

Tramwaj Kraków

     

 

   
Spotkanie terminarzowe: 2018-02-23 (piątek) g. 15:00  

Terminarz  

 

   

I Liga Okręgowa Juniorów

 

Grupa 11

 

grupa 12

 

1

Bronowianka II Kraków

 

1

Orzeł Piaski Wielkie Kraków

 

2

Clepardia Kraków

 

2

Lotnik Kryspinów

 

3

Grębałowianka Kraków

 

3

Podgórze Kraków

 

4

Jutrzenka Giebułtów

  4 Radziszowianka Radziszów

5

Nowa Proszowianka Proszowice

 

5

Sankowia Sanka

 

6

Przebój Wolbrom

 

6

Świt Krzeszowice

 

7

Zwierzyniecki Kraków

 

7

Wiślanie Jaśkowice

 

8

Wieczysta Kraków

 

8

Orlęta Rudawa

 

9

Dąbski Kraków

 

9

Cedronka Wola Radziszowska

 

10

SMS II Kraków

 

10

Wanda Kraków

 

11

 Błękitni Modlnica

 

 

 

 

           

Spotkanie terminarzowe:

2018-02-23 (piątek) g. 16:00
 

Spotkanie terminarzowe:

2018-02-23 (piątek) g. 17:00
 

Terminarz 

 

Terminarz 

 

 

Juniorzy Młodsi

EkstraLiga Okręgowa Juniorów Młodszych

 

1

AP 21 II Kraków

     

2

Jadwiga Kraków

     

3

Krakus Nowa Huta Kraków

     

4

KS Olkusz

     

5

Profi Zielonki (s)

     

6

Prokocim Kraków

     

7

Radziszowianka Radziszów

     

8

SMS Kraków

     
         
Spotkanie terminarzowe: 2018-02-23 (piątek) g. 15:00
   Terminarz 
     
         

I Liga Okręgowa Juniorów Młodszych

grupa 11

 

Grupa 12

1

AP Gołcza

 

1

AP Kmita Zabierzów

2

Pogoń Skotniki

 

2

Borek Kraków

3

Prądniczanka Kraków

 

3

Kaszowianka Kaszów

4

Prądnik Sułoszowa

 

4

Nadwiślan Kraków

5

Przebój Wolbrom

 

5

Piast Skawina

6

Sokół Kocmyrzów

 

6

Pogoń II Skotniki

7

Wierzbowianka Wierzbno

 

7

Słowik Olkusz

8

Hutnik II Kraków (n)

 

8

Tramwaj Kraków

9

Krakus II Nowa Huta (n)

 

9

Wieczysta Kraków

10

Niedźwiedź

 

10

Bieżanowianka Kraków

11

Skalanka Skała

 

11

Iskra Czułów

12

Szreniawa 2010 Koszyce

 

12

Krakus Swoszowice

13

Wawel Kraków

 

13

Orzeł Piaski Wielkie Kraków

 

 

 

14

Victoria Kraków

         
Spotkanie terminarzowe:
2018-02-23 (piątek) g. 16:00
  Spotkanie terminarzowe:
2018-02-23 (piątek) g. 17:00
Terminarz 
  Terminarz 

 

Trampkarze

EksraLiga Okręgowa Trampkarzy

     

1

Bronowianka Kraków

     

2

Garbarnia Kraków

     

3

Hutnik Kraków (decyzja Prezydium MZPN Uchwała 6/P/18)

4

Nowa Proszowianka Proszowice

   

5

Piast Skawina

     

6

Słowik Olkusz

     

7

SMS Kraków

     

8

Świt Krzeszowice

     
         
Spotkanie terminarzowe: 2018-02-26 (poniedziałek) g.15:00
   Terminarz 
     
         

I Liga Okręgowa Trampkarzy

grupa 11

 

grupa 12

1

Albertus Kraków

 

1

AP Kmita Zabierzów

2

AP Gołcza

 

2

Borek Kraków

3

AP Profi Zielonki

 

3

Clepardia Kraków

4

Pogoń Miechów

 

4

Lotnik Kryspinów

5

Prądniczanka Kraków

 

5

Milenium Skawina

6

Skalanka Skała

 

6

Orzeł Piaski Wielkie Kraków

7

Słomniczanka Słomniki

 

7

Podgórze Kraków

8

Wieczysta Kraków

 

8

Radziszowianka Radziszów

         
Spotkanie terminarzowe:
2018-02-26 (poniedziałek) g. 16:00
  Spotkanie terminarzowe:
2018-02-26 (poniedziałek) g. 16:00
   Terminarz 
     Terminarz 
         

II Liga Okręgowa Trampkarzy

grupa 11

 

grupa 12 

1

Wawel Kraków

 

1

Garbarnia II Kraków

2

AP Michałowice

 

2

Jadwiga Kraków

3

Błękitni Modlnica

 

3

Krakus Swoszowice

4

Jastrzębiec Książ Wielki

 

4

Nadwiślan Kraków

5

Maszycanka Maszyce

 

5

Orlęta Rudawa

6

NAS Wanda Kraków

 

6

Piast Wołowice

7

Sokół Kocmyrzów

 

7

Tramwaj Kraków

8

Zieleńczanka Zielonki

 

8

Wisła Rząska

         

Spotkanie terminarzowe:
2018-02-26 (poniedziałek) g. 17:00

  Spotkanie terminarzowe:
2018-02-26 (poniedziałek) g. 17:00

Terminarz 

  Terminarz 

 

III Liga Okręgowa Trampkarzy

grupa 11

 

grupa 12

1

Galicja Raciborowice

 

1

Hutnik II Kraków (n)

2

Grębałowianka Kraków

 

2

Orzeł Sidzina (n)

3

Jutrzenka Giebułtów

 

3

Płaszowianka Kraków

4

Olimpic Kraków

 

4

Rzozovia Rzozów

5

Orzeł 1948 Bębło

 

5

Szkoła Rajska Kraków

6

Orzeł Iwanowice

 

6

Wisła Jeziorzany

7

Wierzbowianka Wierzbno

 

7

Zwierzyniecki Kraków

         

Spotkanie terminarzowe:
2018-03-02 (piątek) g. 15:00

 

Spotkanie terminarzowe:
2018-03-02 (piątek) g. 15:00

Terminarz 

 

Terminarz 

 

Młodziki

EkstraLiga Okręgowa Młodzików

     

1

Borek Kraków

     

2

Bronowianka Kraków (s)

     

3

Cracovia Kraków

     

4

Milenium Skawina (4n)

     

5

Piast Skawina

     

6

Skalanka Skała

     

7

Słowik Olkusz

     

8

Wieczysta Kraków

     
         
Spotkanie terminarzowe: 2018-02-26 (poniedziałek) g. 15:00
Terminarz 
 

I Liga Okręgowa Młodzików

grupa 11

 

grupa 12

1

AP Przebój Wolbrom

 

1

AP 21 II Kraków

2

Hutnik Kraków

 

2

AP Kmita Zabierzów

3

Krakus II Nowa Huta Kraków

 

3

Clerpardia Kraków

4

Młodzi Przebojem Wolbrom

 

4

Garbarnia Kraków

5

NAS Wanda Kraków

 

5

Krakus Swoszowice

6

Proszowianka Stanek Machinery Proszowice

 

6

Lotnik Kryspinów

7

Siemacha- Progres II Kraków

 

7

Pogoń Skotniki

8

Słomniczanka Słomniki

 

8

Tramwaj Kraków

         

Spotkanie terminarzowe:
2018-02-28 (środa) g. 15:00

 

Spotkanie terminarzowe:
2018-02-28 (środa) g. 15:00

Terminarz 

 

Terminarz 

 

 

 

 

 

II Liga Okręgowa Młodzików

grupa 11

 

grupa 12

1

AP Gołcza

 

1

Jadwiga Kraków

2

Płomień Kościelec

 

2

Błękitni Modlnica

3

Pogoń Miechów

 

3

Bolechowice

4

Prądnicznka Kraków

 

4

Bronowianka II Kraków

5

Siemacha-Progres III Kraków

 

5

Mam Talent Krzeszowice

6

TS Węgrzce

 

6

Piast II Skawina

7

Wierzbowianka Wierzbno

 

7

Sankowia Sanka

8

Zieleńczanka Zielonki

 

8

SMS Kraków

         
Spotkanie terminarzowe:
2018-02-28 (środa) g. 16:00
    Spotkanie terminarzowe:
2018-02-28 (środa) g. 16:00
Terminarz 
    Terminarz 
         

grupa 13

     

1

Bieżanowianka Kraków

     

2

Cracovia II Kraków

     

3

Nadwiślan Kraków

     

4

Orzeł Piaski Wielkie Kraków

     

5

Orzeł Sidzina

     

6

Piast III Skawina (dz)

     

7

Płaszowianka Kraków

     

8

Prokocim Kraków

     
         
Spotkanie terminarzowe:
2018-02-28 (środa) g. 17:00
     
  Terminarz 
     
         

III Liga Okręgowa Młodzików

grupa 11

 

grupa 12

1

AP Michałowice

 

1

AP Diament Kraków

2

AP Profi Zielonki

 

2

Armatura Kraków

3

Kosynierzy Łuczyce

 

3

AS Płaszów Kraków

4

Maszycanka Maszyce

 

4

Futbolica Kraków

5

Niedźwiedź

 

5

Grębałowianka Kraków

6

Orzeł Iwanowice

 

6

Hutnik II Kraków

7

Orzęł 1948 Bębło

 

7

Krakus II Swoszowice

8

Proszwoianka Stanek Machinery II Proszowice

 

8

Olimpic Kraków

9

Skalanka II Skała

 

9

Prądniczanka II Kraków (n) (dz)

10

Zawisza Sulechów

 

10

Tramwaj II Kraków

11

Zieleńczanka II Zielonki

 

11

Victoria Kraków

         
Spotkanie terminarzowe:
2018-03-02 (piątek) g. 16:00
  Spotkanie terminarzowe:
2018-03-02 (piątek) g. 16:00
Terminarz 
  Terminarz 
       

 

gruap 13

 

 

 

1

Cedronka Wola Radziszowska

 

 

 

2

Iskra Czułów

 

 

 

3

Iskra Krzęcin

 

 

 

4

Kaszowianka Kaszów

 

 

 

5

Milenium II Skawina

 

 

 

6

Orlęta Rudawa

 

 

 

7

Radziszowianka Radziszów

 

 

 

8

Skawinka Skawina

 

 

 

9

Świt Krzeszowice

 

 

 

10

Topór Aleksandrowice

 

 

 
         

Spotkanie terminarzowe:
2018-03-02 (piątek) g. 17:00

     

Terminarz 

     

 

Młodziki Młodsze

I Liga Okręgowa Młodzików Młodszych

1

Bibiczanka Bibice

2

Borek Kraków

3

Cracovia Kraków

4

Orzeł Piaski Wielkie Kraków

5

Pogoń Skotniki

6

Słomniczanka Słomniki

   

Spotkanie terminarzowe: 2018-02-28 (środa) g. 17:00

Terminarz 

 

II Liga Okręgowa Młodzików Młodszych

1

Albertus Kraków

2

AP Kmita Zabierzów (n)

3

Bronowianka Kraków (n)

4

Garbarnia Kraków

5

Hutnik Kraków

6

Sankowia Sanka (n)

7

Skawinka Skawina (n)

8

SMS Kraków (n)

   

Spotkanie terminarzowe:
2018-03-02 (piątek) g. 17:00

Terminarz 

 

Ogłoszenie dotyczące terminarzy:

W rozgrywkach młodziezowych sątrzy rozszerzone terminy, które będą traktowane jako jeden termin:

 - termin 2018-03-31/2018-04-01 został rozszerzony do 2018-03-29 (czwartek) - 2018-04-03 (wtorek)
 - termin 2018-05-02 został rozszerzony do 2018-05-01 (wtorek) - 2018-05-03 (czwartek)
 - termin 2018-05-30 został rozszerzony do 2018-05-30 (środa)/2018-05-31 (czwartek)