Sezon 2018-2019 - rozgrywki młodzieżowe - runda wiosenna (aktualne na dzień 2019-01-17)
TK | 2019-01-10 14:51:46

Komisja Gier PPN Kraków informuje o aktualnych składach w poszczególnych ligach młodzieżowych. Zgłoszenia nowych drużyn lub rezygnację z rozgrywek można zgłaszać do dnia 2018-02-15.

W zgłoszeniu drużyny należy podać następujące dane:
- adres boiska (na którym drużyna rozgrywa swoje zawody jako gospodarz)
- kontakt(y) do drużyny (imię, nazwisko, mail, nr tel)

Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: ppnkrakow@mzpnkrakow.pl

 

Junior

Ekstraliga Okręgowa

Borek Kraków
SMS Kraków
Prokocim Kraków
Prądniczanka Kraków
Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Wieczysta Kraków
Clepardia Kraków (b)
Pogoń Skotniki (b)

 

I Liga Okręgowa (2 grupy po 8 drużyn)

Krakus Nowa Huta Kraków (s)
WKS Przebój Wolbrom
Wiślanie Jaśkowice
Bronowianka Kraków
Tramwaj Kraków
Proszowianka Top Cars Proszowice
Świt Krzeszowice
Strażak Przybysławice
Lotnik Kryspinów
Dąbski Kraków
Błękitni Modlnica
Cedronka Wola Radziszowska
Słomniczanka Słomniki
Bieżanowianka Kraków
AP Kmita Zabierzów (s)
Nadwiślan Kraków

 

II Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)



 
Junior Młodszy

EkstraLiga Okręgowa

Krakus Nowa Huta Kraków
KS Olkusz
Borek kraków
Hutnik II Kraków
WKS Przebój Wolbrom
SMS Kraków
Pogoń Skotniki (b)
Wawel Kraków (b)

 

I Liga Okręgowa (2 grupy po 8 drużyn)

Bronowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów
AP Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków
Piast Skawina
Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Niedźwiedź
Szreniawa 2010 Koszyce
Radziszowianka Radziszów
Krakus II Nowa Huta Kraków
Jadwiga Kraków (s)
SMS II Kraków (b)
Pogoń Miechów (b)
Zieleńczanka Zielonki (b)
Piast Wołowice (b)
Skalanka Skała (b)

 

II Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Garbarnia II Kraków (n)
Jutrzenka Giebułtów

Trampkarz

EkstraLiga Okręgowa

Hutnik Kraków (s)
Bronowianka Kraków
Borek Kraków
Garbarnia Kraków
Wisła II Kraków
Piast Skawina
Słowik Olkusz
Proszowianka Top Cars Proszowice (b)

 

I lIga Okręgowa (2 grupy po 8 drużyn)

Tramwaj Kraków (s)
Skalanka Skała (s)
Lotnik Kryspinów (s)
AP Kmita Zabierzów
Pogoń Miechów
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Piaski Wielkie Kraków
AP Gołcza
Jadwiga Kraków
Młodzi Przebojem Wolbrom
Milenium Skawina
Garbarnia II Kraków
SMS Kraków (s)
Błękitni Modlnica (b)
Pogoń Skotniki (b)
Piliczanka Pilica (PPN Olkusz) (b)

 

II Liga Okręgowa (2 grupy po 8 drużyn)

Zieleńczanka Zielonki (s)
Krakus Swoszowice (s)
Świt Krzeszowice (s)
Prądniczanka Kraków (s)
NAS Wanda Kraków
Wawel Kraków
Cracovia II Kraków
Grębałowianka Kraków
AP Profi Zielonki
Płaszowianka Kraków
Jutrzenka Giebułtów
Radziszowianka Radziszów
Clepardia Kraków (s)
Wieczysta Kraków (s)
Prokocim Kraków (b)
Proszowianka Top Cars II Proszowice (b)

 

III Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Nadwiślan Kraków

Trampkarz Młodszy (w zależności od zgłoszonych drużyn)
(bez awansów i spadków)

 

 

Młodzik

EkstraLiga Okręgowa

AP 21 Kraków (s)
Bronowianka Kraków
Borek Kraków
Piast Skawina
Krakus Swoszowice
Skalanka Skała
Cracovia II Kraków (b)
Słomniczanka Słomniki (b)

 

I Liga Okręgowa (2 grupy po 8 drużyn)

Siemacha -Progres II Kraków (s)
Garbarnia Kraków
SMS Kraków
Pogoń Skotniki
Hutnik Kraków
Tramwaj Kraków
Zieleńczanka Zielonki
Proszowianka Top Cars Proszowice
AP Kmita Zabierzów
AP Przebój Wolbrom
Orzeł Piaski Wielkie kraków
Młodzi Przebojem Wolbrom
Słowik Olkusz (s)
Mam Talent Krzeszowice (b)
Olimpic Kraków (b)
AP Profi Zielonki (b)

 

II Liga Okręgowa (3 grupy po 8 drużyn)

Clepardia Kraków (s)
Prokocim Kraków
AP Gołcza
Jadwiga Kraków
Cracovia III Kraków
Płomień Kościelec
Lotnik Kryspinów
Bieżanowianka Kraków
Orzeł Sidzina
Pogoń Miechów
Piast II Skawina
Prądniczanka Kraków
AS Płaszów Kraków
Błękitni Modlnica
TS Węgrzce
Nadwiślan Kraków
NAS Wanda Kraków
Krakus II Nowa Huta Kraków
Milenium Skawina (s)
Wieczysta Kraków (s)
Bibiczanka Bibice (b)
Wizards Kraków (b)
Albertus Kraków (b)
Skawinka Skawina (b)

 

III Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Borkowianka Borek Szlachecki
Grębałowianka Kraków
Płaszowianka Kraków (n)

Młodzik Młodszy

I Liga Okręgowa

Hutnik Kraków
Cracovia Kraków
Jadwiga Kraków
Orzeł Piaski Wielkie Kraków
Słomniczanka Słomniki
Garbarnia Kraków

 

II Liga Okręgowa (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn)

Proszowianka Top Cars Proszowice