Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów i Juniorów Młodszych - zakończenie
TK | 2018-02-05 16:58:35

W dniu 4 lutego 2018 r. zakończyły się rozgrywki Halowe Mistrzostwa PPN Kraków. W kategorii Junior zwyciężyła drużyna Bronowianka Kraków, w kategorii Junior Młodszy zwyciężyła drużyna Krakus II Nowa Huta Kraków.

10 Zwierzyniecki Kraków

Puchary dla drużyn, które zajęły trzy pierwsze miejsca wręczał, w imieniu władz Podokręgu Piłki Nożnej Kraków, przewodniczący Komisji Gier PPN Kraków Tomasz Kowal. Zawody finałowe prowadził Jakub Chajdecki.

Relację z finałowego meczu pomiędzy drużynami Bronowianka Kraków - Lotnik Kryspinów i wręczenia pucharu można zobaczyć tutaj