Trofeum broni drużyna Wieczysta Kraków, która zdobyła również Puchar Polski na szczeblu Województwa Małopolskiego i jako obrońca trofeum Małopolskiego Pucharu Polski rozpoczyna rozgrywki od szczebla wojewódzkiego.

Wydział Gier MZPN w dniu 8 lipca 2021 r. dokonał losowania Pucharu Polski na szczeblu Rejonu Kraków

Drabinka Puchar Polski 2021-2022

  I runda  

1. Prądniczanka II Kraków - wolny los ---> mecz nr 35
2. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Agricola Klimontów - Niedźwiedź II  7:0 wo (na boisku 7:0, nieuprawnieni zawodnicy) ---> mecz nr 37
3. Polonia Wilczkowice - wolny los ---> mecz nr 38
4. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Victoria Smroków - Ekler Baranówka 3:0 wo (na boisku 1:2, nieuprawniony zawodnik) ---> mecz nr 37
5. 31 lipca 2021 r. g. 17:00 Olimpia Czaple Wielkie - Juvenia Prandocin 1:5 --->  mecz nr 36
6. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Płomień Kościelec - Skała 2004   3:0 wo (brak drużyny --->  mecz nr 36
7. 31 lipca 2021 r. g. 17:00 Sparta Skrzeszowice - Strażak Goszcza  3:0 wo (brak drużyny) ---> mecz nr 35
8. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Michałowianka Michałowice - Czarni'03 Grzegorzowice 0:3 wo (brak drużyny) --->  mecz nr 39
9. 31 lipca 2021 r. g. 17:00 Polanowice - Galicja Raciborowice  2:2  k.1:3  --->  mecz nr 38
10. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Kosynierzy Łuczyce - Słomniczanka II Słomniki  1:8  ---> mecz nr 39
11. Płomień Jerzmanowice - wolny los ---> mecz nr 44
12. Radziszowianka II Radziszów - wolny los ---> mecz nr 43
13. Sokół Rybna - wolny los --->  mecz nr 42
14. Start Kamień - wolny los --->  mecz nr 45
15. 31 lipca 2021 r. g. 18:00 (zmiana z g. 17:00) Iskra Czułów - JKS Zelków 3:0 wo (brak drużyny) ---> mecz nr 42
16. 31 lipca 2021 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00) Potok Więckowice - Cedronka Wola Radziszowska  3:0 wo (brak drużyny)---> mecz nr 43
17. 31 lipca 2021 r. g. 17:00 Orlęta II Rudawa - Sankowia Sanka 3:0 wo (na boisku 0:3, nieuprawnieni zawodnicy) ---> mecz nr 40
18. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Orzeł II Bębło - KS Tyniec Oldboys 3:0 wo (brak drużyny) ---> mecz nr 40
19. 31 lipca 2021 r. g. 17:00 Błękitni II Modlnica - Klub Sportowy Tyniec 3:0 wo (brak drużyny) ---> mecz nr 41
20. 31 lipca 2021 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00) Sportowiec Modlniczka - Dragon Szczyglice  3:0 wo (na boisku 2:1, nieuprawniony zawodnik) ---> mecz nr 44
21. 31 lipca 2021 r. g. 17:00 Tęcza Piekary - Wisła Jeziorzany 3:0 wo (brak druzyny) ---> mecz nr 41
22. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Trzebol Wielkie Drogi - Strażak Rączna 3:0 wo (na boisku 2:1, nieuprawnieni zawodnicy) ---> mecz nr 45
23. Gajowianka Gaj - wolny los ---> mecz nr 47
24. Tramwaj Kraków - wolny los ---> mecz nr 51
25. Wawel Kraków - wolny los ---> mecz nr 48
26. Albertus Kraków - wolny los  ---> mecz nr 46
27. 1 sierpnia 2021 r. g. 16:00 (zmiana terminu z dnia 31 lipca 2021 r. g. 17:00) Rybitwy Kraków - Fairant Kraków 2:3 ---> mecz nr 50
28. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Opatkowianka Kraków - Wisła Rząska 3:3  k.1:4 ---> mecz nr 49
29. 31 lipca 2021 r. g. 17:00 (na boisku w Krakowie przy ul. Żywieckiej 13) Pychowianka Kraków - Wanda Kraków 3:0 wo (brak drużyny)         ---> mecz nr 47
30. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 (na boisku w Krakowie przy ul. Koletek 10) Dragoons Kraków - Iskra Krzęcin 4:2 ---> mecz nr 51
31. 1 sierpnia 2021 r. g. 11:00 (zmiana terminu z dnia 31 lipca 2021 r. g. 17:00) Wieczysta II Kraków - Podgórze Kraków 16:0 ---> mecz nr 48
32. 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Płomień Kostrze - Bieżanowianka Kraków 2:7 ---> mecz nr 50
33. 31 lipca 2021 r. g. 17:00 Rzozovia Rzozów - Bratniak Kraków 0:3 wo (na boisku 0:0  k.2:4, nieuprawnieni zawodnicy) ---> mecz nr 46
34. 31 lipca 2021 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 1 sierpnia 2021 r. g. 17:00) Bronowicki Kraków - Kabel Kraków 1:10 ---> mecz nr 49

  II runda  

35. 14 sierpnia 2021 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 7 sierpnia 2021 r. g. 17:00 z powodu zalanego boiska)  Sparta Skrzeszowice - Prądniczanka II Kraków 2:5  ---> mecz nr 55
36. 6 sierpnia 2021 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 8 sierpnia 2021 r. g. 17:00)  Juvenia Prandocin - Płomien Kościelec  3:2 ---> mecz nr 53
37. 7 sierpnia 2021 r. g. 17:00  Victoria Smroków - Agricola Klimontów  1:1  k. 3:4  ---> mecz nr 53
38. 15 sierpnia 2021 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 8 sierpnia 2021 r. g. 17:00)  Polonia Wilczkowice - Galicja Raciborowice   0:1  ---> mecz nr 57
39. 7 sierpnia 2021 r. g. 17:00  Czarni'03 Grzegorzowice - Słomniczanka II Słomniki  3:7 ---> mecz nr 58
40. 8 sierpnia 2021 r. g. 17:00  (na boisku w Bęble) Orlęta II Rudawa - Orzeł II Bębło  2:3  ---> mecz nr 62
41. 7 sierpnia 2021 r. g. 17:00  Tęcza Piekary - Błękitni II Modlnica  2:1  ---> mecz nr 65
42. 7 sierpnia 2021 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 8 sierpnia 2021 r. g. 17:00)  Sokół Rybna - Iskra Czułów   6:2 ---> mecz nr 61
43. 7 sierpnia 2021 r. g. 17:00  Radziszowianka II Radziszów - Potok Więckowice 2:7 ---> mecz nr 63
44. 8 sierpnia 2021 r. g. 17:00  Płomień Jerzmanowice - Sportowiec Modlniczka  3:0 ---> mecz nr 60
45. 7 sierpnia 2021 r. g. 17:00  Trzebol Wielkie Drogi - Start Kamień 1:4 ---> mecz nr 63
46. 8 sierpnia 2021 r. g. 11:00 (zmiana godziny z 17:00)  Albertus Kraków - Bratniak Kraków  0:4  ---> mecz nr 71
47. 7 sierpnia 2021 r. g. 17:00 (na boisku w Krakowie przy ul. Żywieckiej 13) Pychowianka Kraków - Gajowianka Gaj 3:0 wo (brak druzyny) ---> mecz nr 69
48. 8 sierpnia 2021 r. g. 17:00  Wawel Kraków - Wieczysta II Kraków  0:3 wo (brak drużyny) ---> mecz nr 72
49. 7 sierpnia 2021 r. g. 17:00  Wisła Rząska - Kabel Kraków  2:4 ---> mecz nr 72
50. 14 sierpnia 2021 r. g. 11:00 (zmiana terminu z dnia 8 sierpnia 2021 r. g. 17:00) (na boisku w Krakowie przy ul. Lipowskiego 5)  Fairant Kraków - Bieżanowianka Kraków  1:2 ---> mecz nr 66
51. 7 sierpnia 2021 r. g. 10:00 (zmiana godziny z 17:00) (na boisku w Krakowie przy ul. Koletek 10)  Dragoons Kraków - Tramwaj Kraków 1:1  k. 3:4  ---> mecz nr 71

  III runda  

52. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Hutnik II Kraków - TS Węgrzce    2:1  ---> mecz nr 78
53. 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Agricola Klimontów - Juvenia Prandocin  2:0  ---> mecz nr 81
54. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Jastrzebiec Książ Wielki - Grębałowianka Kraków  3:2  ---> mecz nr 74
55. 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Prądniczanka II Kraków - Błękitni Modlnica   0:6   ---> mecz nr 76
56. 31 sierpnia 2021 r. g. 17:30 (zmiana terminu z dnia 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00, boisko nienadawało się do gry w pierwotnym terminie z powodu intensywnych opadów deszczu) Orzeł Iwanowice - Zieleńczanka Zielonki  3:0 wo (brak możliwości znalezienia terminu , rezygnacja drużyny) ---> mecz nr 75
57. 1 września 2021 r. g. 17:30 (zmiana terminu z dnia 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00, boisko nienadawało się do gry w pierwotnym terminie z powodu intensywnych opadów deszczu) Galicja Raciborowice - Niedźwiedź 0:3 wo (brak możliwości znalezienia terminu , rezygnacja drużyny) ---> mecz nr 83
58. 31 sierpnia 2021 r. g. 17:30 (zmiana terminu z dnia 26 sierpnia 2021 r. g. 17:30 z powodu złego stanu boiska, wcześniej zmiana terminu z dnia 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00) Słomniczanka II Słomniki - Orzeł Bębło 0:3 wo (brak możliwości znalezienia terminu , rezygnacja drużyny)---> mecz nr 86
59. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 (zmiana terminiu z dnia 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00) Kaszowianka Kaszów - Radziszowianka Radziszów   1:5   ---> mecz nr 86
60. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:30 (zmiana godziny z 17:00) Płomień Jerzmanowice - Skawinka Skawina  1:1  k. 7:8 ---> mecz nr 73
61. 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Sokół Rybna - AP Kmita Zabierzów  4:4  k. 3:4  ---> mecz nr 82
62. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Orzeł II Bębło - Piast Wołowice  6:5  ---> mecz nr 73
63. 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Potok Więckowice - Start Kamień  7:0  ---> mecz nr 85
64. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Świt Krzeszowice - Orlęta Rudawa   0:3 wo. (brak druzyny)  ---> mecz nr 83
65. 24 sierpnia 2021 r. g. 17:30 (zmiana godziny z 17:00) Tęcza Piekary - Lot Balice 0:3 wo. (mecz odwołany z powodu deszczu następnie drużyna zrezygnowała z rozgrywek z powodu braku terminów)  ---> mecz nr 80
66. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Bieżanowianka Kraków - Dąbski Kraków 1:3 ---> mecz nr 84
67. 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Borek Kraków - Prokocim Kraków 0:3 wo (brak druzyny)---> mecz nr 77
68. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Pogoń Skotniki - Nadwiślan Kraków 5:2  ---> mecz nr 79
69. 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00 (na boisku w Krakowie przy ul. Żywieckiej 13) Pychowianka Kraków - Bronowianka Kraków 1:4  ---> mecz nr 78
70. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Zwierzyniecki Kraków - Prądniczanka Kraków 1:6 ---> mecz nr 77
71. 17 sierpnia 2021 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 24 sierpnia 2021 r. g. 17:00) (na boisku w Krakowie przy ul. Boboli 5) Bratniak Kraków - Tramwaj Kraków 1:2 ---> mecz nr 81
72. 25 sierpnia 2021 r. g. 17:00 Wieczysta II Kraków - Kabel Kraków 4:2 ---> mecz nr 79

  IV runda  

73. 7 września 2021 r. g. 17:00 Orzeł II Bębło - Skawinka Skawina  2:6  ---> mecz nr 87
74. 8 września 2021 r. g. 17:00 Jastrzębiec Książ Wielki - Słomniczanka Słomniki  3:4 ---> mecz nr 88
75. 8 września 2021 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 7 września 2021 r. g. 17:00) Orzeł Iwanowice - Clepardia Kraków  2:4  ---> mecz nr 90
76. 8 września 2021 r. g. 17:00 Błękitni Modlnica - Sokół Kocmyrzów 2:2  k. 3:1  ---> mecz nr 91
77. 7 września 2021 r. g. 17:00 Kolejarz-Prokocim Kraków - Prądniczanka Kraków  0:6 wo (na boisku 3:6, nieuprawnieni zawodnicy) ---> mecz nr 93
78. 8 września 2021 r. g. 17:00 Bronowianka Kraków - Hutnik II Kraków 4:7  ---> mecz nr 94
79. 7 września 2021 r. g. 17:00 Wieczysta II Kraków - Pogon Skotniki  9:2 ---> mecz nr 94
80. 7 września 2021 r. g. 17:00 (zmiana terminu z dnia 8 września 2021 r. g. 17:00) Lot Balice - Nowa Proszowianka Proszowice  1:1  k. 8:9  ---> mecz nr 92
81. 7 września 2021 r. g. 17:00 Agricola Klimontów - Tramwaj Kraków 2:5  ---> mecz nr 92
82. 8 września 2021 r. g. 17:00 AP Kmita Zabierzów - Orzeł Piaski Wielkie  2:3  ---> mecz nr 88
83. 7 września 2021 r. g. 17:00 Niedźwiedź - Orlęta Rudawa 3:0 wo (brak drużyny) ---> mecz nr 83
84. 8 września 2021 r. g. 17:00 Dąbski Kraków - Garbarnia II Kraków  0:3 ---> mecz nr 90
85. 7 września 2021 r. g. 17:00 Potok Więckowice - Wiślanie Jaśkowice  1:6  ---> mecz nr 89
86. 8 września 2021 r. g. 17:00 Orzeł Bębło - Radziszowainka Radziszów  0:4 ---> mecz nr 87

  V runda  

87. 21 września 2021 r. g. 16:30  Skawinka Skawina - Radziszowianka Radziszów 3:2---> mecz nr 95
88. 21 września 2021 r. g. 16:30 (zmiana terminu z dnia 22 września 2021 r. g. 16:30)  Orzeł Piaski Wielie - Słomniczanka Słomniki  3:0 ---> mecz nr 96
89. 21 września 2021 r. g. 16:30  Wiślanie Jaśkowice - Jutrzenka Giebułtów 1:1  k. 6:7 ---> mecz nr 96
90. 21 września 2021 r. g. 18:00 (zmiana terminu z dnia 22 września 2021 r. g. 16:30)  Garbarnia II Kraków - Clepardia Kraków  3:0 wo (brak drużyny)---> mecz nr 97
91. 22 września 2021 r. g. 16:45 (zmiana terminu z dnia 21 września 2021 r. g. 16:30)  Błękitni Modlnica - Cracovia II   3:7  ---> mecz nr 97
92. 21 września 2021 r. g. 16:30 (zmiana terminu z dnia 22 września 2021 r. g. 16:30)  Tramwaj Kraków - Nowa Proszowianka Proszowice  2:2  k. 4:5  ---> mecz nr 98
93. 21 września 2021 r. g. 16:30  Niedźwiedź - Prądniczanka Kraków  3:0 wo (na boisku 0:2, nieupraniony zawodnik) ---> mecz nr 98
94. 22 września 2021 r. g. 16:30  Wieczysta II Kraków - Hutnik II Kraków  3:2  ---> mecz nr 95

  Ćwierćfinały  

95. 6 października 2021 r. g. 16:00  Wieczysta II Kraków - Skawinka Skawina ---> mecz nr 100
96. 6 października 2021 r. g. 16:00  Orzeł Piaski Wielkie - Jutrzenka Giebułtów ---> mecz nr 100
97. 6 października 2021 r. g. 16:00  Garbarnia II Kraków - Cracovia II ---> mecz nr 99
98. 6 października 2021 r. g. 16:00  Niedźwiedź - Nowa Proszowianka Proszowice ---> mecz nr 99

  Półfinały  

99. 20 października 2021 r. g. 15:30  zwycięzca meczu nr 97 - zwycięzca meczu nr 98 ---> mecz nr 101
100. 20 października 2021 r. g. 15:30  zwycięzca meczu nr 95 - zwycięzca meczu nr 96 ---> mecz nr 101

  FINAŁ  

101. 11 listopada 2021 r. g. 13:00 zwycięzca meczu nr 99 - zwycięzca meczu nr 100

Gospodarzem zawodów jest drużyna występująca w rozgrywkach niższej klasy poprzedniego sezonu lub zajmująca niższą lokatę.