Kraków: D1 Młodzik "IV Liga Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Kaszowianka Kaszów 7 18 44:7 6 0 1 3 9 28:1 3 0 0 4 9 16:6 3 0 1
2 SP Borek II Kraków 7 15 28:20 5 0 2 3 6 12:5 2 0 1 4 9 16:15 3 0 1
3 Pogoń III Kraków 7 13 27:11 4 1 2 4 4 10:9 1 1 2 3 9 17:2 3 0 0
4 Zwierzyniecki Kraków 7 13 21:17 4 1 2 4 7 14:9 2 1 1 3 6 7:8 2 0 1
5 Victoria Kraków 6 11 20:10 3 2 1 3 4 10:6 1 1 1 3 7 10:4 2 1 0
6 Wisła Rząska 6 7 15:26 2 1 3 3 6 11:6 2 0 1 3 1 4:20 0 1 2
7 Lotnik Kryspinów 7 7 15:27 2 1 4 2 3 8:6 1 0 1 5 4 7:21 1 1 3
8 AP Rudawa 8 3 13:45 1 0 7 4 0 6:28 0 0 4 4 3 7:17 1 0 3
9 Topór Aleksandrowice 7 3 10:30 1 0 6 5 3 7:17 1 0 4 2 0 3:13 0 0 2
10 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Awanse:
Piast Wołowice - awans do III Ligi Okręgowej Młodzików z powodu rezygnacji Hutnika IV Kraków.
Dokooptowania:
1. SP Borek II Kraków - dokooptowanie w dniu 2021-08-06.
2. Wisła Rząska - dokooptowanie w dniu 2021-08-17.
3. AP Kmita Zabierzów - dokooptowanie w dniu 2021-08-18.
4. Victoria Kraków - dokooptowanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-23.
Przeniesienia:
Zwierzyniecki Kraków - przeniesiona z grupy 1 do grupy 2.
Wycofania:
1. Orzeł Sidzina - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-16.
2. JKS Zelków - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-09-03.
Mecz dnia 28.09.21 Topór Aleksandrowice - Wisła Rząska 1-3 zweryfikowany 3-0 walkower na korzyść Topora z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Mecz z dnia 02.10.21 SP Borek II Kraków - Kaszowianka 0-2 zweryfikowany 3-0 na korzyść SP Borek II z powodu gry nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości
Mecz dniach 03.10.21 Zwierzyniecki Kraków - AP Rudawa zweryfikowany jako 3-0 wo na korzyść Zwierzyniecki Kraków z powodu niestawienia się ekipy gości



kolejka 1:
1 Wisła Rząska Victoria Kraków -
2 Pogoń III Kraków 3:4 SP Borek II Kraków 2021-10-1315:45
3 Zwierzyniecki Kraków 6:0 Lotnik Kryspinów 2021-09-2117:00
4 AP Rudawa 1:9 Kaszowianka Kaszów 2021-08-2814:00
5 Topór Aleksandrowice Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
kolejka 2:
6 Victoria Kraków Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
7 Kaszowianka Kaszów 6:1 Topór Aleksandrowice 2021-09-0413:00
8 Lotnik Kryspinów 6:3 AP Rudawa 2021-09-3016:30
9 SP Borek II Kraków 2:3 Zwierzyniecki Kraków 2021-09-0412:30
10 Wisła Rząska 1:4 Pogoń III Kraków 2021-09-0510:00
kolejka 3:
11 Pogoń III Kraków 1:1 Victoria Kraków 2021-09-1210:00
12 Zwierzyniecki Kraków 4:4 Wisła Rząska 2021-10-1416:30
13 AP Rudawa 2:8 SP Borek II Kraków 2021-09-1210:00
14 Topór Aleksandrowice 1:3 Lotnik Kryspinów 2021-09-1416:30
15 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) Kaszowianka Kaszów -
kolejka 4:
16 Victoria Kraków 0:3 Kaszowianka Kaszów 2021-09-1810:00
17 Lotnik Kryspinów Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
18 SP Borek II Kraków 7:2 Topór Aleksandrowice 2021-09-1810:00
19 Wisła Rząska 7:0 AP Rudawa 2021-09-1910:00
20 Pogoń III Kraków 4:0 Zwierzyniecki Kraków 2021-09-1911:00
kolejka 5:
21 Zwierzyniecki Kraków 1:5 Victoria Kraków 2021-09-2609:00
22 AP Rudawa 1:7 Pogoń III Kraków 2021-09-2610:00
23 Topór Aleksandrowice 3:0 Wisła Rząska 2021-09-2816:30
24 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) SP Borek II Kraków -
25 Kaszowianka Kaszów 9:0 Lotnik Kryspinów 2021-09-2316:30
kolejka 6:
26 Victoria Kraków 2:2 Lotnik Kryspinów 2021-10-0310:00
27 SP Borek II Kraków 3:0 Kaszowianka Kaszów 2021-10-0210:00
28 Wisła Rząska Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
29 Topór Aleksandrowice 0:6 Pogoń III Kraków 2021-10-0215:00
30 Zwierzyniecki Kraków 3:0 AP Rudawa 2021-10-0310:00
kolejka 7:
31 AP Rudawa 2:4 Victoria Kraków 2021-10-1010:00
32 Topór Aleksandrowice 2:4 Zwierzyniecki Kraków 2021-10-0910:00
33 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) Pogoń III Kraków -
34 Kaszowianka Kaszów 13:0 Wisła Rząska 2021-10-0911:00
35 Lotnik Kryspinów 2:3 SP Borek II Kraków 2021-10-1009:00
kolejka 8:
36 Victoria Kraków 8:1 SP Borek II Kraków 2021-10-1611:30
37 Wisła Rząska 3:2 Lotnik Kryspinów 2021-10-1710:00
38 Pogoń III Kraków 2:4 Kaszowianka Kaszów 2021-10-1615:00
39 Zwierzyniecki Kraków Pauza (JKS Zelków - wycofanie) -
40 Topór Aleksandrowice 1:4 AP Rudawa 2021-10-1416:30
kolejka 9:
41 Topór Aleksandrowice Victoria Kraków 2021-10-2310:00
42 Pauza (JKS Zelków - wycofanie) AP Rudawa -
43 Kaszowianka Kaszów Zwierzyniecki Kraków 2021-10-2416:30
44 Lotnik Kryspinów Pogoń III Kraków 2021-10-2309:30
45 SP Borek II Kraków Wisła Rząska 2021-10-2310:00