Kraków: D2 Młodzik "Młodszy Grupa 2"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Football Success Academy (dz) Kraków 8 19 37:15 6 1 1 4 7 13:12 2 1 1 4 12 24:3 4 0 0
2 Prądniczanka II Kraków 8 18 30:14 6 0 2 4 9 13:8 3 0 1 4 9 17:6 3 0 1
3 Prądniczanka (dz) Kraków 8 17 24:9 5 2 1 4 10 14:3 3 1 0 4 7 10:6 2 1 1
4 Skalanka OSM II Skała 8 16 51:19 5 1 2 3 4 13:8 1 1 1 5 12 38:11 4 0 1
5 Siemacha-Progres Kraków 8 14 22:10 4 2 2 4 9 15:3 3 0 1 4 5 7:7 1 2 1
6 NAS Wanda Kraków 8 10 31:32 3 1 4 4 7 15:11 2 1 1 4 3 16:21 1 0 3
7 Krakus Nowa Huta 8 4 14:44 1 1 6 4 0 1:32 0 0 4 4 4 13:12 1 1 2
8 Grębałowianka Kraków 8 3 12:47 1 0 7 4 0 5:29 0 0 4 4 3 7:18 1 0 3
9 TS Węgrzce 8 3 11:42 1 0 7 5 3 10:27 1 0 4 3 0 1:15 0 0 3
10 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
11 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wycofania:
Skała 2004 - wycofanie na wniosek klubu w dniu 2021-08-23.
Mecz Prądniczanka II Kraków - Siemasza Progres Kraków 5-4 zweryfikowany jako 3-0 na korzyść gospodarzy z uwagi na grę w ekipie gości nieuprawnionych zawodników
Mecz Prądniczanka II Kraków - Siemacha Progres Kraków 5-4 zweryfikowany jako 3-0 walkower na korzyść Prądniczanki II z powodu gry nieuprawnionych zawodników w zespole gości
Mecz z dnia 29.09.2021 Siemacha-Progres Kraków - TS Węgrzce zweryfikowany 3-0 wo na korzyść Siemachy-Progres z powodu niestawienia się do gry zespołu gości



kolejka 1:
1 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Pauza -
2 Prądniczanka II Kraków 3:4 Skalanka OSM II Skała 2021-08-2817:30
3 Siemacha-Progres Kraków 3:0 TS Węgrzce 2021-09-2916:30
4 Football Success Academy (dz) Kraków Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
5 NAS Wanda Kraków 4:3 Grębałowianka Kraków 2021-08-2914:00
6 Krakus Nowa Huta 0:4 Prądniczanka (dz) Kraków 2021-09-2117:30
kolejka 2:
7 Pauza Prądniczanka (dz) Kraków -
8 Grębałowianka Kraków 1:6 Krakus Nowa Huta 2021-09-0516:00
9 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) NAS Wanda Kraków -
10 TS Węgrzce 0:9 Football Success Academy (dz) Kraków 2021-09-0509:00
11 Skalanka OSM II Skała 3:3 Siemacha-Progres Kraków 2021-10-2116:00
12 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Prądniczanka II Kraków 2021-09-0510:00
kolejka 3:
13 Prądniczanka II Kraków Pauza -
14 Siemacha-Progres Kraków Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -
15 Football Success Academy (dz) Kraków 3:0 Skalanka OSM II Skała 2021-09-1112:30
16 NAS Wanda Kraków 7:1 TS Węgrzce 2021-09-2217:00
17 Krakus Nowa Huta Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
18 Prądniczanka (dz) Kraków 5:0 Grębałowianka Kraków 2021-09-1111:00
kolejka 4:
19 Pauza Grębałowianka Kraków -
20 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) Prądniczanka (dz) Kraków -
21 TS Węgrzce 4:2 Krakus Nowa Huta 2021-09-1910:30
22 Skalanka OSM II Skała 8:2 NAS Wanda Kraków 2021-10-2410:00
23 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Football Success Academy (dz) Kraków -
24 Prądniczanka II Kraków 3:0 Siemacha-Progres Kraków 2021-09-1811:00
kolejka 5:
25 Siemacha-Progres Kraków Pauza -
26 Football Success Academy (dz) Kraków 4:2 Prądniczanka II Kraków 2021-09-2515:30
27 NAS Wanda Kraków Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -
28 Krakus Nowa Huta 0:12 Skalanka OSM II Skała 2021-09-2510:00
29 Prądniczanka (dz) Kraków 5:0 TS Węgrzce 2021-09-2609:30
30 Grębałowianka Kraków Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
kolejka 6:
31 Pauza Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
32 TS Węgrzce 1:4 Grębałowianka Kraków 2021-10-0310:00
33 Skalanka OSM II Skała 2:3 Prądniczanka (dz) Kraków 2021-10-0309:00
34 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Krakus Nowa Huta -
35 Prądniczanka II Kraków 4:2 NAS Wanda Kraków 2021-10-0309:00
36 Siemacha-Progres Kraków 0:1 Football Success Academy (dz) Kraków 2021-10-2018:00
kolejka 7:
37 Football Success Academy (dz) Kraków Pauza -
38 NAS Wanda Kraków 1:4 Siemacha-Progres Kraków 2021-10-0910:00
39 Krakus Nowa Huta 0:11 Prądniczanka II Kraków 2021-10-0912:15
40 Prądniczanka (dz) Kraków Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -
41 Grębałowianka Kraków 1:12 Skalanka OSM II Skała 2021-10-0912:00
42 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) TS Węgrzce -
kolejka 8:
43 Pauza TS Węgrzce -
44 Skalanka OSM II Skała Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
45 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) Grębałowianka Kraków -
46 Prądniczanka II Kraków 3:2 Prądniczanka (dz) Kraków 2021-10-1916:45
47 Siemacha-Progres Kraków 4:2 Krakus Nowa Huta 2021-10-1712:00
48 Football Success Academy (dz) Kraków 5:9 NAS Wanda Kraków 2021-10-1612:30
kolejka 9:
49 NAS Wanda Kraków Pauza -
50 Krakus Nowa Huta 1:5 Football Success Academy (dz) Kraków 2021-10-2312:15
51 Prądniczanka (dz) Kraków 0:0 Siemacha-Progres Kraków 2021-10-2310:00
52 Grębałowianka Kraków 1:2 Prądniczanka II Kraków 2021-10-2414:45
53 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -
54 TS Węgrzce 4:10 Skalanka OSM II Skała 2021-10-2309:00
kolejka 10:
55 Pauza Skalanka OSM II Skała -
56 Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) TS Węgrzce -
57 Prądniczanka II Kraków Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) -
58 Siemacha-Progres Kraków 8:0 Grębałowianka Kraków 2021-11-1517:00
59 Football Success Academy (dz) Kraków 1:1 Prądniczanka (dz) Kraków 2021-10-3112:30
60 NAS Wanda Kraków 3:3 Krakus Nowa Huta 2021-10-3010:00
kolejka 11:
61 Krakus Nowa Huta Pauza -
62 Prądniczanka (dz) Kraków 4:3 NAS Wanda Kraków 2021-11-0217:00
63 Grębałowianka Kraków 2:9 Football Success Academy (dz) Kraków 2021-11-0713:00
64 Pauza (Bibiczanka Bibice - rezygnacja) Siemacha-Progres Kraków -
65 TS Węgrzce 1:2 Prądniczanka II Kraków 2021-10-3010:00
66 Skalanka OSM II Skała Pauza (Albertus Kraków - rezygnacja) -