Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Radziszowianka Radziszów 7 18 29:8 6 0 1 3 9 15:0 3 0 0 4 9 14:8 3 0 1
2 Orlęta Rudawa 6 18 20:3 6 0 0 2 6 4:1 2 0 0 4 12 16:2 4 0 0
3 Prokocim Kraków 6 13 18:10 4 1 1 4 7 11:7 2 1 1 2 6 7:3 2 0 0
4 AP Kmita Zabierzów 7 13 11:6 4 1 2 4 9 7:3 3 0 1 3 4 4:3 1 1 1
5 Grębałowianka Kraków 6 12 11:10 4 0 2 3 6 6:5 2 0 1 3 6 5:5 2 0 1
6 Hutnik II Kraków 6 9 16:12 3 0 3 3 3 8:10 1 0 2 3 6 8:2 2 0 1
7 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 6 9 13:9 3 0 3 3 3 4:6 1 0 2 3 6 9:3 2 0 1
8 Kaszowianka Kaszów 7 9 10:20 3 0 4 4 3 3:13 1 0 3 3 6 7:7 2 0 1
9 Prądniczanka Kraków 6 8 15:13 2 2 2 4 4 11:10 1 1 2 2 4 4:3 1 1 0
10 Świt Krzeszowice 7 7 11:16 2 1 4 3 3 3:7 1 0 2 4 4 8:9 1 1 2
11 Skawinka Skawina 7 7 12:16 2 1 4 3 3 4:8 1 0 2 4 4 8:8 1 1 2
12 Bronowianka Kraków 7 6 14:21 2 0 5 3 0 5:14 0 0 3 4 6 9:7 2 0 2
13 Pogoń Skotniki 7 4 5:20 1 1 5 3 4 2:5 1 1 1 4 0 3:15 0 0 4
14 Borek Kraków 7 1 7:28 0 1 6 4 1 6:14 0 1 3 3 0 1:14 0 0 3

Termin meczu 1. kolejki Prokocim - Grębałowianka został ustalony z urzędu (6 dni przed zawodami). Mecz 6. kolejki Orzeł Piaski Wielkie - Hutnik II Kraków (wynik z boiska 3-2) zweryfikowany jako walkower 3-0 na korzyść Hutnika za grę w Orle zawodników, którzy przekroczyli regulaminowy czas gry.



kolejka 1:
1 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 3:1 Pogoń Skotniki 2021-08-1517:30
2 Prądniczanka Kraków 2:3 Radziszowianka Radziszów 2021-08-1411:00
3 AP Kmita Zabierzów 2:1 Bronowianka Kraków 2021-08-1417:00
4 Prokocim Kraków 4:1 Grębałowianka Kraków 2021-08-1417:00
5 Kaszowianka Kaszów 0:5 Orlęta Rudawa 2021-08-1514:00
6 Hutnik II Kraków 2:5 Skawinka Skawina 2021-08-1517:00
7 Borek Kraków 3:3 Świt Krzeszowice 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Pogoń Skotniki 1:0 Świt Krzeszowice 2021-08-2217:00
9 Skawinka Skawina 2:1 Borek Kraków 2021-08-2117:00
10 Orlęta Rudawa 2:1 Hutnik II Kraków 2021-08-2115:00
11 Grębałowianka Kraków 0:4 Kaszowianka Kaszów 2021-08-2217:30
12 Bronowianka Kraków 2:5 Prokocim Kraków 2021-08-2111:00
13 Radziszowianka Radziszów 1:0 AP Kmita Zabierzów 2021-08-2117:00
14 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:2 Prądniczanka Kraków 2021-08-2217:00
kolejka 3:
15 Prądniczanka Kraków 6:2 Pogoń Skotniki 2021-08-2810:00
16 AP Kmita Zabierzów 2:0 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-08-2811:00
17 Prokocim Kraków 1:4 Radziszowianka Radziszów 2021-08-2817:00
18 Kaszowianka Kaszów 3:2 Bronowianka Kraków 2021-08-2914:00
19 Hutnik II Kraków 1:2 Grębałowianka Kraków 2021-08-2917:00
20 Borek Kraków 1:3 Orlęta Rudawa 2021-08-2817:00
21 Świt Krzeszowice 3:1 Skawinka Skawina 2021-08-2816:30
kolejka 4:
22 Pogoń Skotniki 1:1 Skawinka Skawina 2021-09-0515:00
23 Orlęta Rudawa 2:0 Świt Krzeszowice 2021-09-0512:00
24 Grębałowianka Kraków 4:0 Borek Kraków 2021-09-0417:00
25 Bronowianka Kraków 0:4 Hutnik II Kraków 2021-09-0411:00
26 Radziszowianka Radziszów 6:0 Kaszowianka Kaszów 2021-09-0417:00
27 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Prokocim Kraków 2021-11-1112:00
28 Prądniczanka Kraków 2:2 AP Kmita Zabierzów 2021-09-0410:00
kolejka 5:
29 AP Kmita Zabierzów 2:0 Pogoń Skotniki 2021-09-1213:30
30 Prokocim Kraków 2:2 Prądniczanka Kraków 2021-09-1111:00
31 Kaszowianka Kaszów 0:4 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-09-1214:00
32 Hutnik II Kraków 5:3 Radziszowianka Radziszów 2021-09-1217:00
33 Borek Kraków 1:3 Bronowianka Kraków 2021-09-1117:00
34 Świt Krzeszowice 0:2 Grębałowianka Kraków 2021-09-1116:30
35 Skawinka Skawina 1:4 Orlęta Rudawa 2021-09-1217:00
kolejka 6:
36 Pogoń Skotniki 0:4 Orlęta Rudawa 2021-09-1916:30
37 Grębałowianka Kraków 2:1 Skawinka Skawina 2021-09-1916:30
38 Bronowianka Kraków 3:5 Świt Krzeszowice 2021-09-1917:00
39 Radziszowianka Radziszów 8:0 Borek Kraków 2021-09-1817:00
40 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:3 Hutnik II Kraków 2021-09-1816:30
41 Prądniczanka Kraków 1:3 Kaszowianka Kaszów 2021-09-1818:00
42 AP Kmita Zabierzów 1:2 Prokocim Kraków 2021-09-1811:00
kolejka 7:
43 Prokocim Kraków 4:0 Pogoń Skotniki 2021-09-2516:30
44 Kaszowianka Kaszów 0:2 AP Kmita Zabierzów 2021-09-2614:00
45 Hutnik II Kraków Prądniczanka Kraków 2021-09-2615:00
46 Borek Kraków 1:5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-09-2515:00
47 Świt Krzeszowice 0:4 Radziszowianka Radziszów 2021-09-2515:30
48 Skawinka Skawina 1:3 Bronowianka Kraków 2021-09-2516:30
49 Orlęta Rudawa Grębałowianka Kraków 2021-09-2616:30
kolejka 8:
50 Pogoń Skotniki Grębałowianka Kraków 2021-10-0316:00
51 Bronowianka Kraków Orlęta Rudawa 2021-10-0211:00
52 Radziszowianka Radziszów Skawinka Skawina 2021-10-0316:00
53 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Świt Krzeszowice 2021-10-0216:00
54 Prądniczanka Kraków Borek Kraków 2021-10-0215:00
55 AP Kmita Zabierzów Hutnik II Kraków 2021-10-0216:00
56 Prokocim Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 Kaszowianka Kaszów Pogoń Skotniki 2021-10-0916:00
58 Hutnik II Kraków Prokocim Kraków 2021-10-1017:00
59 Borek Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-10-1016:00
60 Świt Krzeszowice Prądniczanka Kraków 2021-10-0915:30
61 Skawinka Skawina Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-10-0916:00
62 Orlęta Rudawa Radziszowianka Radziszów 2021-10-0916:00
63 Grębałowianka Kraków Bronowianka Kraków 2021-10-1015:30
kolejka 10:
64 Pogoń Skotniki Bronowianka Kraków 2021-10-1715:00
65 Radziszowianka Radziszów Grębałowianka Kraków 2021-10-1615:00
66 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Orlęta Rudawa 2021-10-1615:00
67 Prądniczanka Kraków Skawinka Skawina 2021-10-1610:00
68 AP Kmita Zabierzów Świt Krzeszowice 2021-10-1615:30
69 Prokocim Kraków Borek Kraków 2021-10-1615:30
70 Kaszowianka Kaszów Hutnik II Kraków 2021-10-1615:30
kolejka 11:
71 Hutnik II Kraków Pogoń Skotniki 2021-10-2417:00
72 Borek Kraków Kaszowianka Kaszów 2021-10-2315:00
73 Świt Krzeszowice Prokocim Kraków 2021-10-2315:30
74 Skawinka Skawina AP Kmita Zabierzów 2021-10-2415:00
75 Orlęta Rudawa Prądniczanka Kraków 2021-10-2315:00
76 Grębałowianka Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-10-2311:00
77 Bronowianka Kraków Radziszowianka Radziszów 2021-10-2311:00
kolejka 12:
78 Pogoń Skotniki Radziszowianka Radziszów 2021-10-3114:00
79 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Bronowianka Kraków 2021-10-3011:00
80 Prądniczanka Kraków Grębałowianka Kraków 2021-10-3010:00
81 AP Kmita Zabierzów Orlęta Rudawa 2021-10-3015:00
82 Prokocim Kraków Skawinka Skawina 2021-10-3015:00
83 Kaszowianka Kaszów Świt Krzeszowice 2021-10-3111:00
84 Hutnik II Kraków Borek Kraków 2021-10-3117:00
kolejka 13:
85 Borek Kraków Pogoń Skotniki 2021-11-0612:00
86 Świt Krzeszowice Hutnik II Kraków 2021-11-0614:30
87 Skawinka Skawina Kaszowianka Kaszów 2021-11-0714:00
88 Orlęta Rudawa Prokocim Kraków 2021-11-0613:00
89 Grębałowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2021-11-0611:00
90 Bronowianka Kraków Prądniczanka Kraków 2021-11-0611:00
91 Radziszowianka Radziszów Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2021-11-0613:00