Halowe Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych PPN Kraków - sezon 2018-2019

Hala klubu Bronowianka Kraków przy ul. Zarzecze 124

Regulamin Halowych Mistrzostw PPN Kraków Juniorów i Juniorów Młodszych - sezon 2018/2019 TUTAJ

Junior

 

 
Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów 2018-2019
kolejka nr data godz gospodarz gość grupa wynik

 

 

I

1

 

 

15.12.2018

8 - 8:40 Pauza (SMS Kraków) KS Trzciana 2000 C  
2 8:45 - 9:25 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Dąbski Kraków A  
3 9:30 - 10:10 Wieczysta Kraków Lotnik Kryspinów A  
4 10:15 - 10:55 Górnik Wieliczka Zwierzyniecki Kraków A  
5 11 - 11:40 Prądniczanka Kraków Cedronka Wola Radziszowska B  
6 11:45 - 12:25 Krakus Nowa Huta Kraków Bronowianka Kraków B  
7 12:30 - 13:10 Borek Kraków Błyskawica Wyciąże B  
8 13:15 - 13:55 Prokocim Kraków Bieżanowianka Kraków C  
9 14 - 14:40 Wiślanie Jaśkowice Tramwaj Kraków C  
               

 

 

II

10

 

 

22.12.2018

8 - 8:40 Pauza (SMS Kraków) Prokocim Kraków C  
11 8:45 - 9:25 Bieżanowianka Kraków Wiślanie Jaskowice C  
12 9:30 - 10:10 KS Trzciana 2000 Tramwaj Kraków C  
13 10:15 - 10:55 Zwierzyniecki Kraków Lotnik Kryspinów A  
14 11 - 11:40 Dąbski Kraków Wieczysta Kraków A  
15 11:45 - 12:25 Górnik Wieliczka Orzeł Piaski Wielkie Kraków A  
16 12:30 - 13:10 Błyskawica Wyciąże Bronowianka Kraków B  
17 13:15 - 13:55 Cedronka Wola Radziszowska Krakus Nowa Huta Kraków B  
18 14 - 14:40 Borek Kraków Prądniczanka Kraków B  
               

 

 

III

19

 

 

26.01.2019

8 - 8:40 Wiślanie Jaśkowice Pauza (SMS Kraków) C  
20 8:45 - 9:25 Bronowianka Kraków Cedronka Wola Radziszowska B  
21 9:30 - 10:10 Prądniczanka Kraków Błyskawica Wyciąże B  
22 10:15 - 10:55 Tramwaj Kraków Bieżanowianka Kraków C  
23 11 - 11:40 Prokocim Kraków KS Trzciana 2000 C  
24 11:45 - 12:25 Krakus Nowa Huta Kraków Borek Kraków B  
25 12:30 - 13:10 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Zwierzyniecki Kraków A  
26 13:15 - 13:55 Wieczysta Kraków Górnik Wieliczka A  
27 14 - 14:40 Lotnik Kryspinów Dąbski Kraków A  
               

 

 

IV

28

 

 

3.02.2019

8 - 8:40 Pauza (SMS Kraków) Tramwaj Kraków C  
29 8:45 - 9:25 Zwierzyniecki Kraków Dąbski Kraków A  
30 9:30 - 10:10 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Wieczysta Kraków A  
31 10:15 - 10:55 Górnik Wieliczka Lotnik Kryspinów A  
32 11 - 11:40 Błyskawica Wyciąże Cedronka Wola Radziszowska B  
33 11:45 - 12:25 Prądniczanka Kraków Krakus Nowa Huta Kraków B  
34 12:30 - 13:10 Borek Kraków Bronowianka Kraków B  
35 13:15 - 13:55 KS Trzciana 2000 Bieżanowianka Kraków C  
36 14 - 14:40 Prokocim Kraków Wiślanie Jaśkowice C  
               

 

 

V

37

 

 

23.02.2019

8 - 8:40 Bieżanowianka Kraków Pauza (SMS Kraków) C  
38 8:45 - 9:25 Tramwaj Kraków Prokocim Kraków C  
39 9:30 - 10:10 Wiślanie Jaśkowice KS Trzciana 2000 C  
40 10:15 - 10:55 Wieczysta Kraków Zwierzyniecki Kraków A  
41 11 - 11:40 Lotnik Kryspinów Orzeł Piaski Wielkie Kraków A  
42 11:45 - 12:25 Dąbski Kraków Górnik Wieliczka A  
43 12:30 - 13:10 Krakus Nowa Huta Kraków Błyskawica Wyciąże B  
44 13:15 - 13:55 Bronowianka Kraków Prądniczanka Kraków B  
45 14 - 14:40 Cedronka Wola Radziszowska Borek Kraków B  
               
półfinały J 46


16.03.2019

8 - 8:40 1A 2B    
47 8:45 - 9:25 1B 2C    
48 9:30 - 10:10 1C 2A    
               
Finały J 49

 
17.03.2019

11:35 - 12:15 zwycięzca meczu nr 47 zwycięzca meczu nr 48    
50 12:25 - 13:05 zwycięzca meczu nr 48 zwycięzca meczu nr 46    
51 13:15 - 13:55 zwycięzca meczu nr 46 zwycięzca meczu nr 47    
               
    17.03.2019 14:00 - 14:30 Ceremonia pucharowa    
 
 
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JUNIOR MŁODSZY
 
 
 
Halowe Mistrzostwa Krakowa Juniorów Młodszych 2018-2019
kolejka nr data godz gospodarz gość grupa wynik

 




I

1

 




23.12.2018

8 - 8:40 Wisła Rząska Wieczysta Kraków D  
2 8:45 - 9:25 Krakus III Nowa Huta Kraków Clepardia Kraków A  
3 9:30 - 10:10 Bronowianka Kraków Olimpic Kraków A  
4 10:15 - 10:55 Dąb Paszkówka Tramwaj Kraków A  
5 11 - 11:40 Dąb II Paszkówka Orzeł Sidzina B  
6 11:45 - 12:25 Krakus II Nowa Huta Kraków Gajowianka Gaj B  
7 12:30 - 13:10 Sokół Kocmyrzów Krakus Swoszowice B  
8 13:15 - 13:55 Krakus Nowa Huta Kraków Błyskawica Wyciąże C  
9 14 - 14:40 Jadwiga Kraków Albertus Kraków C  
10 14:45 - 15:25 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Skalanka Skała C  
11 15:30 - 16:10 KS Trzciana 2000 Kliny Kraków D  
12 16:15 - 16:55 Krakus IV Nowa Huta Kraków Zieleńczanka Zielonki D  
               

 




II

13

 




5.01.2019

8 - 8:40

KS Trzciana 2000

Wisła Rząska D  
14 8:45 - 9:25 Kliny Kraków Zieleńczanka Zielonki D  
15 9:30 - 10:10 Wieczysta Kraków Krakus IV Nowa HUta Kraków D  
16 10:15 - 10:55 Tramwaj Kraków Olimpic Kraków A  
17 11 - 11:40 Clepardia Kraków Bronowianka Kraków A  
18 11:45 - 12:25 Dąb Paszkówka Krakus III Nowa Huta Kraków A  
19 12:30 - 13:10 Dąb II Paszkówka Krakus II Nowa Huta Kraków B  
20 13:15 - 13:55 Orzeł Sidzina Krakus Swoszowice B  
21 14 - 14:40 Gajowianka Gaj Sokół Kocmyrzów B  
22 14:45 - 15:25 Błyskawica Wyciąże Skalanka Skała C  
23 15:30 - 16:10 Albertus Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków C  
24 16:15 - 16:55 Krakus Nowa Huta Kraków Jadwiga Kraków C  
               

 




III

25

 




2.02.2019

8 - 8:40 Wisła Rząska Kliny Kraków D  
26 8:45 - 9:25 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Krakus Nowa Huta Kraków C  
27 9:30 - 10:10 Skalanka Skała Albertus Kraków C  
28 10:15 - 10:55 Jadwiga Kraków Błyskawica Wyciąże C  
29 11 - 11:40 Krakus IV Nowa Huta Kraków KS Trzciana 2000 D  
30 11:45 - 12:25 Zieleńczanka Zielonki Wieczysta Kraków D  
31 12:30 - 13:10 Krakus III Nowa Huta Kraków Tramwaj Kraków A  
32 13:15 - 13:55 Olimpic Kraków Clepardia Kraków A  
33 14 - 14:40 Bronowianka Kraków Dąb Paszkówka A  
34 14:45 - 15:25 Sokół Kocmyrzów Dąb II Paszkówka B  
35 15:30 - 16:10 Krakus II Nowa Huta Kraków Orzeł Sidzina B  
36 16:15 - 16:55 Krakus Swoszowice Gajowianka Gaj B  
               

 




IV

37

 




24.02.2019

8 - 8:40 Wisła Rząska Krakus IV Nowa Huta Kraków D  
38 8:45 - 9:25 Orzeł Sidzina Gajowianka Gaj B  
39 9:30 - 10:10 Krakus II Nowa Huta Kraków Sokół Kocmyrzów B  
40 10:15 - 10:55 Krakus Nowa Huta Kraków Skalanka Skała C  
41 11 - 11:40 Jadwiga Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków C  
42 11:45 - 12:25 Błyskawica Wyciąże Albertus Kraków C  
43 12:30 - 13:10 Kliny Kraków Wieczysta Kraków D  
44 13:15 - 13:55 KS Trzciana 2000 Zieleńczanka Zielonki D  
45 14 - 14:40 Dąb II Paszkówka Krakus Swoszowice B  
46 14:45 - 15:25 Dąb Paszkówka Olimpic Kraków A  
47 15:30 - 16:10 Tramwaj Kraków Clepardia Kraków A  
48 16:15 - 16:55 Krakus III Nowa Huta Kraków Bronowianka Kraków A  
               

 




V

49

 




9.03.2019

8 - 8:40 Zieleńczanka Zielonki Wisła Rząska D  
50 8:45 - 9:25 Bronowianka Kraków Tramwaj Kraków A  
51 9:30 - 10:10 Olimpic Kraków Krakus III Nowa Huta Kraków A  
52 10:15 - 10:55 Clepardia Kraków Dąb Paszkówka A  
53 11 - 11:40 Gajowianka Gaj Dąb II Paszkówka B  
54 11:45 - 12:25 Sokół Kocmyrzów Orzeł Sidzina B  
55 12:30 - 13:10 Krakus Swoszowice Krakus II Nowa Huta Kraków B  
56 13:15 - 13:55 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Błyskawica Wyciąże C  
57 14 - 14:40 Skalanka Skała Jadwiga Kraków C  
58 14:45 - 15:25 Albertus Kraków Krakus Nowa Huta Kraków C  
59 15:30 - 16:10 Krakus IV Nowa Huta Kraków Kliny Kraków D  
60 16:15 - 16:55 Wieczysta Kraków KS Trzciana 2000 D  
               

 

Ćwierćfinały

61

 

16.03.2019

10:20 - 11 1A 2B    
62 11:05 - 11:45 1B 2A    
63 11:50 - 12:30 1C 2D    
64 12:35 - 13:15 1D 2C    
               

 Półfinały

65

 17.03.2019

8:00 - 8:40 zwycięzca meczu nr 61 zwycięzca meczu nr 64    
66 8:45 - 9:25 zwycięzca meczu nr 62 zwycięzca meczu nr 63    
               
o III Miejsce 67 17.03.2019 9:35 - 10:15 przegrany meczu nr 65 przegrany meczu nr 66    
               
Fimał 68 17.03.2019 10:20 - 11 zwycięzca meczu nr 65 zwycięzca meczu nr 66    
               
    17.03.2019 11:00 - 11:30 Ceremonia pucharowa    

  

 

XXX

SEZON 2013-14 TUTAJ

SEZON 2014-15 TUTAJ

* SEZON 2015-16 TUTAJ

* SEZON 2016-17 TUTAJ

* SEZON 2017-18 TUTAJ