Halowe Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych PPN Kraków - sezon 2017-2018

Balon klubu Wanda Kraków przy ul. Bulwarowej

Regulamin Halowych Mistrzostw PPN Kraków Juniorów i Juniorów Młodszych - sezon 2017/2018 TUTAJ

Junior

 
Grupa A     Grupa B
poz. nazwa M pkt br.     poz. nazwa M pkt. br.
1 Pogoń Miechów 4 10 22 - 7        1 Krakus Swoszowice 4 9 19 - 6
2 Lotnik Kryspinów 4 9 20 - 10        2 Bronowianka Kraków 4 9 16 - 7
3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 4 7 20 - 12        3 Wieczysta Kraków 4 9 21 - 17
4 Bronowianka II Kraków 4 3 11 - 17        4 Podgórze Kraków 4 3 14 - 22
5 Zwierzyniecki Kraków 4 0 2 - 29        5 Dąbski Kraków 4 0 5 - 23
 
 
 
Kol. 1 sobota 2017-12-02 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1   Lotnik Kraków - pauza A  -
2 9:00 - 9:40 Bronowianka II Kraków - Pogoń Miechów A  1:6
3 9:45 - 10:25 Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Zwierzyniecki Kraków A 9:1
4 10:30 - 11:10 Bronowianka Kraków - Krakus Swoszowice B  0:2
5 11:15 - 11:55 Wieczysta Kraków - Dąbski Kraków B  6:2
6 12:00 - 12:40 Podgórze Kraków - Hutnik II Kraków (wycofany) B  -
             
Kol. 2 sobota 2017-12-09 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:00 - 9:40 Krakus Swoszowice - Hutnik II Kraków (wycofany) B -
2 9:45 - 10:25 Dąbski Kraków - Podgórze Kraków B  1:6
3 10:30 - 11:10 Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków B  5:2
4 11:15 - 11:55 Zwierzyniecki Kraków - Lotnik Kraków A  1:7
5 12:00 - 12:40 Bronowianka II Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków A  2:5
6   Pogoń Miechów - pauza A  -
             
Kol. 3 sobota 2017-12-16 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1   pauza - Zwierzyniecki Kraków A

 -

2 12:00 - 12:40 Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Pogoń Miechów A  4:4
3 12:45 - 13:25 Lotnik Kraków - Bronowianka II Kraków A  6:3
4 13:30 - 14:10 Wieczysta Kraków - Krakus Swoszowice B  5:4
5 14:15 - 14:55 Podgórze Kraków - Bronowianka Kraków B  2:6
6 15:00 - 15:40 Hutnik II Kraków (wycofany) - Dąbski Kraków B  -
             
Kol. 4 sobota 2018-01-13 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 12:00 - 12:40 Krakus Swoszowice - Dąbski Kraków B  6:1
2 12:45 - 13:25 Bronowianka Kraków - Hutnik II Kraków (wycofany) B  -
3 13:30 - 14:10 Wieczysta Kraków - Podgórze Kraków B  8:6
4 14:15 - 14:55 Pogoń Miechów - Zwierzyniecki Kraków A  8:0
5 15:00 - 15:40 Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Lotnik Kraków A  2:5
6   Bronowianka II Kraków - pauza A  -
             
Kol. 5 sobota 2018-01-20 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1   pauza - Orzeł Piaski Wielkie Kraków A  -
2 12:00 - 12:40 Lotnik Kraków - Pogoń Miechów A  1:2
3 12:45 - 13:25 Zwierzyniecki Kraków - Bronowianka II Kraków A  0:5 wo.
4 13:30 - 14:10 Podgórze Kraków - Krakus Swoszowice B  0:7
5 14:15 - 14:55 Hutnik II Kraków (wycofany) - Wieczysta Kraków B  -
6 15:00 - 15:40 Dąbski Kraków - Bronowianka Kraków B  1:5
             
Kol. 6 sobota 2018-01-27 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:00 - 9:40 Pogoń Miechów (A-1) - (B-2) Bronowianka Kraków    2:4
2 9:45 - 10:25 Krakus Swoszowice (B-1) - (A-2) Lotnik Kryspinów    3:6
3 10:30 - 11:10 Orzeł Piaski Wielkie Kraków (A-3) - (B-4) Podgórze Kraków    6:1
4 11:15 - 11:55 Wieczysta Kraków (B-3) - (A-4) Bronowianka II Kraków    8:3
5 12:00 - 12:40 Zwierzyniecki Kraków (A-5) - wolny los    -
6   Dąbski Kraków (B-5) - wolny los    -
             
Kol. 7 niedziela 2018-02-04 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1   wolny los - wolny los    
2 13:10 - 13:50 Zwierzyniecki Kraków      (zwycięzca meczu nr 5) - Dąbski Kraków           (zwycięzca meczu nr 6)    3-6
3 13:55 - 14:35 Podgórze Kraków       (przegrany meczu nr 3) - Bronowianka II Kraków     (przegrany meczu nr 4)    obustronny wo.
4 14:40 - 15:20 Orzeł Piaski Wielkie Kraków     (zwycięzca meczu nr 3) - Wieczysta Kraków      (zwycięzca meczu nr 4)    3:2
5 15:25 - 16:05 Pogoń Miechów              (przegrany meczu nr 1) - Krakus Swoszowice      (przegrany meczu nr 2)    5:0 wo.
6 16:10 - 16:50 Bronowianka Kraków      (zwycięzca meczu nr 1) - Lotnik Kryspinów        (zwycięzca meczu nr 2)    6:1

 

1 Bronowianka Kraków
2 Lotnik Kryspinów
3 Pogoń Miechów
4 Krakus Swoszowice
5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków
6 Wieczysta Kraków
7 Bronowianka II Kraków
  Podgórze Kraków
9 Dąbski Kraków
10 Zwierzyniecki Kraków

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JUNIOR MŁODSZY
 
poz. nazwa M pkt br.
1 Krakus II Nowa Huta Kraków 6 16 16 8
2 Wieczysta Kraków 6 12 13 9
3 Tramwaj Kraków 6 12 17 11
4 Wawel Kraków 6 9 18 13
5 Victoria Kraków 6 9 16 16
6 Sokół Kocmyrzów 6 3 15 23
7 Krakus Swoszowice 6 1 12 27

 

 
Kol. 1 niedziela 2017-12-03 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 10:00 - 10:40 Tramwaj Kraków - AP Michałowice (wycofany)   -
2 10:45 - 11:25 Krakus II Nowa Huta Kraków - Sokół Kocmyrzów    4:3
3 11:30 - 12:10 Wieczysta Kraków - Victoria Kraków    1:2
4 12:15 - 12:55 Wawel Kraków - Krakus Swoszowice    4:1
             
             
Kol. 2 sobota 2017-12-09 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 12:45 - 13:25 Victoria Kraków - Wawel Kraków    1:7
2 13:30 - 14:10 Sokół Kocmyrzów - Wieczysta Kraków    1:2
3 14:15 - 14:55 Tramwaj Kraków - Krakus II Nowa Huta Kraków    1:3
4 15:00 - 15:40 AP Michałowice (wycofany) - Krakus Swoszowice    -
             
             
Kol. 3 sobota 2017-12-16 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:00 - 9:40 Krakus II Nowa Huta Kraków - AP Michałowice (wycofany)    -
2 9:45 - 10:25 Wieczysta Kraków - Tramwaj Kraków    2:0
3 10:30 - 11:10 Wawel Kraków - Sokół Kocmyrzów    4:2
4 11:15 - 11:55 Krakus Swoszowice - Victoria Kraków    2:4
             
             
Kol. 4 sobota 2018-01-13 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:00 - 9:40 AP Michałowice (wycofany) - Victoria Kraków    -
2 9:45 - 10:25 Sokół Kocmyrzów - Krakus Swoszowice    7:2
3 10:30 - 11:10 Tramwaj Kraków - Wawel Kraków    3:1
4 11:15 - 11:55 Krakus II Nowa Huta Kraków - Wieczysta Kraków    3:0
             
             
Kol. 5 sobota 2018-01-20 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:00 - 9:40 Wieczysta Kraków - AP Michałowice (wycofany)    -
2 9:45 - 10:25 Wawel Kraków - Krakus II Nowa Huta Kraków   1:2
3 10:30 - 11:10 Krakus Swoszowice - Tramwaj Kraków    3:6
4 11:15 - 11:55 Victoria Kraków - Sokół Kocmyrzów    7:1
             
             
Kol. 6 sobota 2018-01-27 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 12:45 - 13:25 Tramwaj Kraków - Victoria Kraków   3:1
2 13:30 - 14:10 Krakus II Nowa Huta Kraków - Krakus Swoszowice    2:2
3 14:15 - 14:55 Wieczysta Kraków - Wawel Kraków    4:1
4 15:00 - 15:40 AP Michałowice (wycofany) - Sokół Kocmyrzów    -
             
             
             
Kol. 7 niedziela 2018-02-04 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:30 - 10:10 Wawel Kraków - AP Michałowice (wycofany)   -
2 10:20 - 11:00 Krakus Swoszowice - Wieczysta Kraków    2-4
3 11:10 - 11:50 Victoria Kraków - Krakus II Nowa Huta Kraków    1-2
4 12:00 - 12:40 Sokół Kocmyrzów - Tramwaj Kraków    1-4

 
1 Krakus II Nowa Huta Kraków
2 Wieczysta Kraków
3 Tramwaj Kraków
4 Wawel Kraków
5 Victoria Kraków
6 Sokół Kocmyrzów
7 Krakus Swoszowice
 

  

 

 

XXX

SEZON 2013-14 TUTAJ

SEZON 2014-15 TUTAJ

* SEZON 2015-16 TUTAJ

* SEZON 2016-17 TUTAJ