Puchar Polski Kraków – 2018/2019                               

Trofeum broni drużyna Hutnika Kraków, która 11 kwietnia 2018r. w finale pokonała drużynę TS Węgrzce.

I runda - 5 sierpnia 2018 r. g.17:00 (zmiana terminu przez gospodarza zawodów na sobotę powyżej dwóch tygodni jest możliwa bez zgody drużtyny przeciwnej)

1. Novi Narama - Janusze Futbolu            4:0
2. Albertus Kraków - KS Tyniec            2:2  k.6:5
3. Kabel Kraków - Strzelcy Kraków          2:3 (8 sierpnia 2018r. g.18:00)
4. Płomień Kościelec - Potok Więckowice          5:1
5. Olimpia Czaple Wielkie - Orzeł 1948 II Bębło      5:1
6. Fairant Kraków - Universum Kraków                    0:2
7. Płomień 2010 Jerzmanowice - Orlęta Rudawa       5:2
8. Błękitni II Modlnica - Płomień Kostrze                  0:1
9. Trzebol Wielkie Drogi - Błękitni Czułówek                 1:1  k. 6:5
10. Radziszowianka II Radziszów - Rzozovia Rzozów        3:0 wo. (na boisku 2:2  k. 4:3) (mecz przełożony z powodu burzy na dzień 2018-08-07 g.17:30)
11. Iskra Czułów - Borkowianka Borek Szlachecki       3:0 wo. (brak drużyny)
12. Niegoszowianka Niegoszowice - Pozowianka Pozowice      1:2
13. Grom Kraków - Oldboy Kaszowianka Kaszów            0:10 wo (5 sierpnia 2018r. g.13:30 na boisku klubu Albertus Kraków)
14. Polanowice - Prądniczanka II Kraków                 2:3

II runda - 12 sierpnia 2018 r. g.17:00 (zmiana terminu przez gospodarza zawodów na sobotę powyżej dwóch tygodni jest możliwa bez zgody drużtyny przeciwnej)

15. Novi Narama - Wanda Kraków                         0:3
16. Płomień 2010 Jerzmanowice - Galicja Raciborowice       0:2
17. Olimpia Czaple Wielkie - Prądniczanka II Kraków       1:4
18. Płomień Kościelec - Wawel Kraków                    3:0 wo (brak drużyny)
19. Albertus Kraków - Orzeł 1948 Bębło                    0:8
20. Strzelcy Kraków - Strażak Goszcza                         3:0 wo.  (na boisku 3:4) (na boisku przy ul. Parkowej w Krakowie)
21. Universum Kraków - Czarni'03 Grzegorzowice       2:2  k. 2:4 (na boisku klubu Płaszowianka Kraków)
22. Wierzbowianka Wierzbno - Podgórze Kraków          5:4
23. Ekler Baranówka - Zwierzyniecki Kraków                   2:3
24. Juvenia Prandocin - Niedźwiedź                                 0:3
25. Skała 2004 - Jastrzębiec Książ Wielki                         3:1
26. Płomień Kostrze - Krakus Swoszowice                         2:2  k.4:3
27. Pozowianka Pozowice - Dragon Szczyglice                    4:3
28. Radziszowianka II Radziszów - Liszczanka Liszki             1:3
29. Trzebol Wielkie Drogi - Tęcza Piekary                   1:6  (12 sierpnia 2018r. g.11:00)
30. Oldboy Kaszowianka Kaszów - Iskra Krzęcin            3:0
31. Sportowiec Modlniczka - Cedronka Wola Radziszowska      1:1  k.3:5
32. Wisła Czernichów - Nadwiślan Rusocice                             1:1 k. 6:7
33. Iskra Czułów - Bieżanowianka Kraków                 0:9 wo (na boisku 2:9)
34. Tramwaj Kraków - Sokół Rybna         3:0 wo. (brak drużyny) (11 sierpnia 2018r. g.11:00)
35. Strażak Rączna - Gajowianka Gaj            2:4   (11 sierpnia 2018r. g.17:00 na boisku klubu Gajowianka Gaj)
36. Zelków - Lotnik Kryspinów               0:3 wo. (brak drużyny)

III runda - 29 sierpnia 2018 r. g.17:00 (losowanie 2018-08-08)

22 zwycięzców II rundy i 23 kluby z Klasy Okręgowej w sezonie 2017/2018 oraz 3 kluby, awansujące z klasy A w sezonie 2017/2018

37. Wierzbowianka Wierzbno - Grębałowianka Kraków        2:5
38. Strzelcy KrakówBłękitni Modlnica               1:8  (29 sierpnia 2018 r. g. 17:30) (na boisku przy ul. Parkowej w Krakowie)
39. Orzeł 1948 Bębło - Nadwiślan Kraków          5:3 (22 sierpnia 2018 r. g. 17:30)
40. Wanda KrakówWieczysta Kraków                  0:3 wo.
41. Płomień Kościelec - Bibiczanka Bibice               3:0 wo.  (29 sierpnia 2018 r. g.17:30)
42. Zwierzyniecki KrakówNowa Proszowianka Proszowice     1:2
43. Czarni'03 Grzegorzowice - Prądniczanka Kraków                   3:2
44. Prądniczanka II KrakówZieleńczanka Zielonki        1:8  (na boisku klubu Zieleńczanka Zielonki)
45. Niedźwiedź - Bronowianka Kraków             2:1
46. Galicja RaciborowiceOrzeł Iwanowice         1:1  k.2:4
47. Skała 2004Słomniczanka Słomniki              0:2
48. Hutnik II Kraków - Sokół Kocmyrzów                 1:2  (28 sierpnia 2018 r. g. 17:00 na boisku klubu Sokół Kocmyrzów)
49. Cedronka Wola Radziszowska - Wisła Jeziorzany    1:3
50. Lotnik KryspinówKaszowianka Kaszów        0:6
51. Tramwaj KrakówGarbarnia II Kraków                 0:3
52. Wiślanie II Jaśkowice - Skawinka Skawina               0:1
53. Tęcza PiekaryRadziszowianka Radziszów                0:4
54. Pozowianka PozowiceProkocim Kraków                   0:7
55. Nadwiślan Rusocice - Iskra Radwanowice                0:3 wo (brak drużyny)
56. Lot Balice - Świt Krzeszowice                              2:3  (na boisku klubu Dragon Szczyglice)
57. Płomień KostrzePiast Wołowice                      2:5
58. Gajowianka Gaj Borek Kraków                        1:3
59. Oldboy Kaszowianka Kaszów - AP Kmita Zabierzów     3:7
60. Liszczanka LiszkiBieżanowianka Kraków                  0:2

IV runda - 12 września 2018 r. g. 17:00 (losowanie 2018-08-22)

24 zwycięzców z III rundy i 6 drużyn z IV Ligi w sezonie 2017/2018

61. Orzeł 1948 Bębło - TS Węgrzce                      0:2    (11 września 2018 r. g.17:00)
62. Orzeł Iwanowice - Michałowianka Michałowice        3:0 wo. (brak drużyny)
63. Zieleńczanka Zielonki - Jutrzenka Giebułtów        2:4       (11 września 2018 r. g. 17:00)
64. Wieczysta Kraków - Grębałowianka Kraków            2:4
65. Niedźwiedź - Sokół Kocmyrzów                                 2:4
66. Płomień Kościelec - Nowa Proszowianka Proszowice       1:2
67. Czarni'03 Grzegorzowice - Słomniczanka Słomniki                0:3
68. Bieżanowianka Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków           (19 września 2018-r. g.16:30)
69. Wisła Jeziorzany - Hutnik Kraków                      0:5
70. Skawinka Skawina - Clepardia Kraków               2:2  k. 1:3 (na boisku klubu Clepardia Kraków)
71. Radziszowianka Radziszów - Borek Kraków         1:1  k. 9:8
72. Świt Krzeszowice - Piast Wołowice                          5:0
73. Garbarnia II Kraków - Kaszowianka Kaszów                1:0
74. AP Kmita Zabierzów - Prokocim Kraków                    1:2     (na boisku w Zelkowie)
75. Iskra Radwanowice - Błękitni Modlnica                      2:5


V runda - 26 września 2018 r. g. 16:15
(losowanie 2018-09-05)

15 zwycięzców z IV rundy i 1 drużyna z III Ligi w sezonie 2017/2018

76. Garbarnia II Kraków - Prokocim Kraków
77. Błękitni Modlnica - Clepardia Kraków
78. Świt Krzeszowice - Sokół Kocmyrzów
79. Grębałowianka Kraków - Jutrzenka Giebułtów
80. Nowa Proszowicanka Proszowice - Wiślanie Jaśkowice
81. Radziszowianka Radziszów - Orzeł Iwanowice
82. Słomniczanka Słomniki - Hutnik Kraków
83. TS WęgrzceZwycięzca meczu nr 68

Ćwierćfinały - 10 października 2018 r. g.15:45 (losowanie 2018-09-19)

8 zwycięzców z V rundy.

Półfinały -

4 zwycięzców z ćwierćfinałów

FINAŁ

2 zwycięzców z półfinałów

 

Gospodarzem zawodów jest drużyna występująca w rozgrywkach niższej klasy poprzedniego sezonu, lub zajmująca niższą lokatę.

 

 

* Puchar Polski Kraków – 2017-2018 TUTAJ  

* Puchar Polski Kraków – 2016-2017 TUTAJ  

* Puchar Polski Kraków – 2015-2016 TUTAJ  

* Puchar Polski Kraków – 2014-2015 TUTAJ  

* Puchar Polski Kraków – 2013-2014 TUTAJ  

* Puchar Polski Kraków – 2012-2013 TUTAJ