Rozgrywki halowe Juniorów i Juniorów Młodszych - informacje (aktualizacja 2017-11-28)
TK | 2017-11-23 14:02:40

Komisja Gier PPN Kraków dokonała podziału grup i ustalenia terminarza rozgrywek Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów i Juniorów Młodszych. (aktualizacja 2017-11-28 - zmiany w terminarzu Juniorów Młodszych)

Halowe Mistrzostwa Krakowa będą rozgrywane pod balonem przy ul. Bulwarowej 39 (balon Wandy Kraków)

Przed pierwszym meczem obowiązkowo należy przedłożyć Kierownikowi turnieju następujące dokumenty stanowiące warunek dopuszczenia do udziału w turnieju:

a) lista zgłoszeń zawierająca: imię i nazwisko zawodnika, datę urodzenia, numer karty zgłoszenia, datę ważności badania lekarskiego, podpis opiekuna, pieczątkę klubu; lista pozostaje w dokumentacji turnieju;     

b) karty zgłoszeń zawodników i karty zdrowia - w/w dokumenty należy okazać na każde żądanie Kierownika turnieju;

c) ważny dokument tożsamości: legitymacja szkolna - aktualna, paszport, inny dokument z aktualnym zdjęciem (niezbędne w razie konfrontacji);

d) dowód wpłaty za udział w turnieju (350 zł od zespołu).

Regulamin Halowych Mistrzostw PPN Kraków Juniorów i Juniorów Młodszych - sezon 2017/2018 TUTAJ

JUNIOR

 

Grupa A

 

Grupa B

Lp

Nazwa

 

Lp

Nazwa

1

Orzeł Piaski Wielkie Kraków

 

1

Bronowianka Kraków

2

Lotnik Kryspinów

 

2

Wieczysta Kraków

3

Bronowianka II Kraków

 

3

Podgórze Kraków

4

Zwierzyniecki Kraków

 

4

Dąbski Kraków

5

Pogoń Miechów

 

5

Krakus Swoszowice

6

AP Kmita Zabierzów (wycofany)

 

6

Hutnik II Kraków (wycofany)

 
 
Kol. 1 sobota 2017-12-02 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków  
lp godz. gospodarz - gość grupa
1   Lotnik Kraków - pauza A
2 9:00 - 9:40 Bronowianka II Kraków - Pogoń Miechów A
3 9:45 - 10:25 Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Zwierzyniecki Kraków A
4 10:30 - 11:10 Bronowianka Kraków - Krakus Swoszowice B
5 11:15 - 11:55 Wieczysta Kraków - Dąbski Kraków B
6 12:00 - 12:40 Podgórze Kraków - Hutnik II Kraków (wycofany) B
           
Kol. 2 sobota 2017-12-09 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków  
lp godz. gospodarz - gość grupa
1 9:00 - 9:40 Krakus Swoszowice - Hutnik II Kraków (wycofany) B
2 9:45 - 10:25 Dąbski Kraków - Podgórze Kraków B
3 10:30 - 11:10 Bronowianka Kraków - Wieczysta Kraków B
4 11:15 - 11:55 Zwierzyniecki Kraków - Lotnik Kraków A
5 12:00 - 12:40 Bronowianka II Kraków - Orzeł Piaski Wielkie Kraków A
6   Pogoń Miechów - pauza A
           
Kol. 3 sobota 2017-12-16 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków  
lp godz. gospodarz - gość grupa
1   pauza - Zwierzyniecki Kraków A
2 12:00 - 12:40 Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Pogoń Miechów A
3 12:45 - 13:25 Lotnik Kraków - Bronowianka II Kraków A
4 13:30 - 14:10 Wieczysta Kraków - Krakus Swoszowice B
5 14:15 - 14:55 Podgórze Kraków - Bronowianka Kraków B
6 15:00 - 15:40 Hutnik II Kraków(wycofany) - Dąbski Kraków B
           
Kol. 4 sobota 2018-01-13 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków  
lp godz. gospodarz - gość grupa
1 12:00 - 12:40 Krakus Swoszowice - Dąbski Kraków B
2 12:45 - 13:25 Bronowianka Kraków - Hutnik II Kraków (wycofany) B
3 13:30 - 14:10 Wieczysta Kraków - Podgórze Kraków B
4 14:15 - 14:55 Pogoń Miechów - Zwierzyniecki Kraków A
5 15:00 - 15:40 Orzeł Piaski Wielkie Kraków - Lotnik Kraków A
6   Bronowianka II Kraków - pauza A
           
Kol. 5 sobota 2018-01-20 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków  
lp godz. gospodarz - gość grupa
1   pauza - Orzeł Piaski Wielkie Kraków A
2 12:00 - 12:40 Lotnik Kraków - Pogoń Miechów A
3 12:45 - 13:25 Zwierzyniecki Kraków - Bronowianka II Kraków A
4 13:30 - 14:10 Podgórze Kraków - Krakus Swoszowice B
5 14:15 - 14:55 Hutnik II Kraków(wycofany) - Wieczysta Kraków B
6 15:00 - 15:40 Dąbski Kraków - Bronowianka Kraków B
           
Kol. 6 sobota 2018-01-27 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków  
lp godz. gospodarz - gość grupa
1 9:00 - 9:40 A-1 - B-2  
2 9:45 - 10:25 B-1 - A-2  
3 10:30 - 11:10 A-3 - B-4  
4 11:15 - 11:55 B-3 - A-4  
5 12:00 - 12:40 A-5 - B-6  
6   B-5 - wolny los  
           
Kol. 7 niedziela 2018-02-04 Halowe Mistrzostwa Juniorów PPN Kraków  
lp godz. gospodarz - gość grupa
1   przegrany meczu nr 5 - wolny los  
2 13:10 - 13:50 zwycięzca meczu nr 5 - zwycięzca meczu nr 6  
3 13:55 - 14:35 przegrany meczu nr 3 - przegrany meczu nr 4  
4 14:40 - 15:10 zwycięzca meczu nr 3 - zwycięzca meczu nr 4  
5 15:15 - 15:55 przegrany meczu nr 1 - przegrany meczu nr 2  
6 16:00 - 16:40 zwycięzca meczu nr 1 - zwycięzca meczu nr 2  
 
 
JUNIOR MŁODSZY
 
     

Lp

Nazwa

   

Nazwa

1

Krakus II Nowa Huta Kraków

 

 

Orzeł Piaski Wielkie Kraków (wycofany)

2

Sokół Kocmyrzów

   

Hutnik II Kraków (wycofany)

3

Wawel Kraków

   

AP Kmita Zabierzów (wycofany)

4

Krakus Swoszowice

   

 

5

AP Michałowice (wycofany)

   

 

6

Victoria Kraków

 

 

 

7

Tramwaj Kraków

     
8 Wieczysta Kraków      

 
Kol. 1 niedziela 2017-12-03 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 10:00 - 10:40 Tramwaj Kraków - AP Michałowice (wycofany)    
2 10:45 - 11:25 Krakus II Nowa Huta Kraków - Sokół Kocmyrzów    
3 11:30 - 12:10 Wieczysta Kraków - Victoria Kraków    
4 12:15 - 12:55 Wawel Kraków - Krakus Swoszowice    
             
             
Kol. 2 sobota 2017-12-09 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 12:45 - 13:25 Victoria Kraków - Wawel Kraków    
2 13:30 - 14:10 Sokół Kocmyrzów - Wieczysta Kraków    
3 14:15 - 14:55 Tramwaj Kraków - Krakus II Nowa Huta Kraków    
4 15:00 - 15:40 AP Michałowice (wycofany) - Krakus Swoszowice    
             
             
Kol. 3 sobota 2017-12-16 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:00 - 9:40 Krakus II Nowa Huta Kraków - AP Michałowice (wycofany)    
2 9:45 - 10:25 Wieczysta Kraków - Tramwaj Kraków    
3 10:30 - 11:10 Wawel Kraków - Sokół Kocmyrzów    
4 11:15 - 11:55 Krakus Swoszowice - Victoria Kraków    
             
             
Kol. 4 sobota 2018-01-13 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:00 - 9:40 AP Michałowice (wycofany) - Victoria Kraków    
2 9:45 - 10:25 Sokół Kocmyrzów - Krakus Swoszowice    
3 10:30 - 11:10 Tramwaj Kraków - Wawel Kraków    
4 11:15 - 11:55 Krakus II Nowa Huta Kraków - Wieczysta Kraków    
             
             
Kol. 5 sobota 2018-01-20 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:00 - 9:40 Wieczysta Kraków - AP Michałowice (wycofany)    
2 9:45 - 10:25 Wawel Kraków - Krakus II Nowa Huta Kraków    
3 10:30 - 11:10 Krakus Swoszowice - Tramwaj Kraków    
4 11:15 - 11:55 Victoria Kraków - Sokół Kocmyrzów    
             
             
Kol. 6 sobota 2018-01-27 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 12:45 - 13:25 Tramwaj Kraków - Victoria Kraków    
2 13:30 - 14:10 Krakus II Nowa Huta Kraków - Krakus Swoszowice    
3 14:15 - 14:55 Wieczysta Kraków - Wawel Kraków    
4 15:00 - 15:40 AP Michałowice (wycofany) - Sokół Kocmyrzów    
             
             
             
Kol. 7 niedziela 2018-02-04 Halowe Mistrzostwa Juniorów Młodszych PPN Kraków    
lp godz. gospodarz - gość grupa wynik
1 9:30 - 10:10 Wawel Kraków - AP Michałowice (wycofany)    
2 10:20 - 11:00 Krakus Swoszowice - Wieczysta Kraków    
3 11:10 - 11:50 Victoria Kraków - Krakus II Nowa Huta Kraków    
4 12:00 - 12:40 Sokół Kocmyrzów - Tramwaj Kraków