Baraż o halową I ligę oldbojów: Prokocim - Rudnik 10-4
ango | 2016-02-29 07:18:04

W meczu barażowym o awans do Krakowskiej Halowej I Ligi Oldbojów, rozegranym pod balonem Com-Com Zone, Prokocim wygrał z LKS Rudnik 10-4 i awansował do I ligi.

Mecz wyrównany w pierwszej połowie i dopiero po 30 minutach większe doświadczenie oraz szybkie kontry wyprowadzane przez zawodników Prokocimia pozwoliły odskoczyć na kilka bramek dających awans do elity.

LKS Rudnik – KKS Prokocim 4-10
PROKOCIM: Krzysztof Matuszczyk, Dariusz Tomczak, Marcin Chochulski, Łukasz Stachurski,
Rafał Kwieciński, Marian Kutaj, Artur Wójcik, Łukasz Małecki, Sebastian Leśniak, Rafał Flasiński, Krzysztof Chruściel, Jakub Roda
LKS RUDNIK: Robert Róg, Waldemar Piątkowski, Janusz Łabędź, Jarek Starzec, Krystian Szczurek, Dariusz Małocha, Marek Hołuj, Dariusz Stokłosa, Stanisław Szczurek, Tadeusz Radoń, Piotr Marek, Artur Jędrzejowski, Tomasz Klimczyk, Tomasz Szczurek, Mariusz Stokłosa, Marcin Klimczyk, Adam Żurek, Robert Szymański, Rafał Mazurkiewicz, Jacek Burkat, Marcin Filipek.

Puchar za awans wręczył kapitanowi KKS Prokocim prezes Podokręgu Piłki Nożnej Kraków - Jarosław Marfiak.