Kraków: D1 Młodzik "III Lliga Grupa 4"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Pogoń II Kraków 8 21 41:8 7 0 1 4 12 23:1 4 0 0 4 9 18:7 3 0 1
2 AM Cracovia II 8 19 26:11 6 1 1 4 12 12:7 4 0 0 4 7 14:4 2 1 1
3 Piast Wołowice 8 11 27:24 3 2 3 4 5 15:11 1 2 1 4 6 12:13 2 0 2
4 Skawinka Skawina 8 10 20:28 3 1 4 4 6 11:16 2 0 2 4 4 9:12 1 1 2
5 Milenium Skawina 8 8 8:17 2 2 4 4 7 7:5 2 1 1 4 1 1:12 0 1 3
6 Borkowianka Borek Szlachecki 8 0 13:47 0 0 8 4 0 5:22 0 0 4 4 0 8:25 0 0 4

Przeniesienia:
Świt Krzeszowice - przeniesienie z grupy 4 do grupy 2 w dniu 2021-08-18.
Awanse:
Piast Wołowice - awans do III Ligi Okręgowej Młodzików z powodu rezygnacji Hutnika IV Kraków.



kolejka 1:
1 Piast Wołowice 1:6 Pogoń II Kraków 2021-08-2910:00
2 Borkowianka Borek Szlachecki 2:5 Skawinka Skawina 2021-09-0717:30
3 AM Cracovia II 2:0 Milenium Skawina 2021-09-0819:15
kolejka 2:
4 Pogoń II Kraków 5:0 Milenium Skawina 2021-09-0512:00
5 Skawinka Skawina 0:6 AM Cracovia II 2021-09-0513:00
6 Piast Wołowice 10:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-0410:00
kolejka 3:
7 Borkowianka Borek Szlachecki 0:6 Pogoń II Kraków 2021-09-1110:00
8 AM Cracovia II 2:1 Piast Wołowice 2021-09-1210:00
9 Milenium Skawina 1:1 Skawinka Skawina 2021-09-1210:00
kolejka 4:
10 Pogoń II Kraków 5:0 Skawinka Skawina 2021-09-1909:00
11 Piast Wołowice 1:1 Milenium Skawina 2021-09-1909:00
12 Borkowianka Borek Szlachecki 0:5 AM Cracovia II 2021-09-1810:00
kolejka 5:
13 AM Cracovia II 4:3 Pogoń II Kraków 2021-09-2516:00
14 Milenium Skawina 3:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-09-2514:00
15 Skawinka Skawina 1:5 Piast Wołowice 2021-09-2509:00
kolejka 6:
16 Pogoń II Kraków 7:0 Piast Wołowice 2021-10-0309:00
17 Skawinka Skawina 6:5 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-0209:00
18 Milenium Skawina 1:0 AM Cracovia II 2021-10-0312:00
kolejka 7:
19 Milenium Skawina 2:3 Pogoń II Kraków 2021-10-0914:00
20 AM Cracovia II 4:3 Skawinka Skawina 2021-10-1016:00
21 Borkowianka Borek Szlachecki 3:6 Piast Wołowice 2021-10-0909:00
kolejka 8:
22 Pogoń II Kraków 6:1 Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-1613:00
23 Piast Wołowice 3:3 AM Cracovia II 2021-10-1709:00
24 Skawinka Skawina 4:0 Milenium Skawina 2021-10-1516:30
kolejka 9:
25 Skawinka Skawina Pogoń II Kraków 2021-10-2312:00
26 Milenium Skawina Piast Wołowice 2021-10-2410:00
27 AM Cracovia II Borkowianka Borek Szlachecki 2021-10-2316:00
kolejka 10:
28 Pogoń II Kraków AM Cracovia II 2021-10-3009:00
29 Borkowianka Borek Szlachecki Milenium Skawina 2021-10-3013:00
30 Piast Wołowice Skawinka Skawina 2021-10-3110:00