Kraków: Klasa B "KEEZA Grupa 3"
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Dragoons Kraków 8 24 33:8 8 0 0 4 12 17:4 4 0 0 4 12 16:4 4 0 0
2 Fairant Kraków 8 19 28:9 6 1 1 4 9 9:7 3 0 1 4 10 19:2 3 1 0
3 Pychowianka Kraków 9 16 27:13 5 1 3 5 12 17:8 4 0 1 4 4 10:5 1 1 2
4 Rybitwy Kraków 8 15 25:14 5 0 3 3 6 6:6 2 0 1 5 9 19:8 3 0 2
5 Kolejarz-Prokocim II Kraków 8 13 20:16 4 1 3 3 4 5:7 1 1 1 5 9 15:9 3 0 2
6 Victoria Kraków 9 13 26:27 4 1 4 4 6 10:14 2 0 2 5 7 16:13 2 1 2
7 Opatkowianka Kraków 9 10 23:23 3 1 5 5 6 13:13 2 0 3 4 4 10:10 1 1 2
8 Wawel Kraków 7 9 12:13 3 0 4 4 6 9:7 2 0 2 3 3 3:6 1 0 2
9 Universum Kraków 8 8 15:17 2 2 4 3 5 6:5 1 2 0 5 3 9:12 1 0 4
10 Albertus Kraków 8 8 22:35 2 2 4 5 8 14:18 2 2 1 3 0 8:17 0 0 3
11 Bieżanowianka II Kraków 8 7 12:24 2 1 5 4 3 4:12 1 0 3 4 4 8:12 1 1 2
12 Bronowicki Kraków 9 6 11:42 2 0 7 5 3 4:30 1 0 4 4 3 7:12 1 0 3
13 Tramwaj II Kraków 7 6 15:28 2 0 5 4 6 10:14 2 0 2 3 0 5:14 0 0 3
14 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0

Wycofania:
Grom Kraków - wycofanie z rozgrywek na wniosek klubu w dniu 2021-09-03.
Walkowery:
1. Mecz z dnia 2021-08-22, Grom Kraków – Dragoons Kraków 0:3, niestawienie się drużyny gospodarzy.
2. Mecz z dnia 2021-09-12, Tramwaj II Kraków – Bronowicki Kraków 0:3 (na boisku 7:3), nieuprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy.



kolejka 1:
1 Albertus Kraków 5:4 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-08-2112:00
2 Fairant Kraków 2:1 Rybitwy Kraków 2021-08-2217:00
3 Wawel Kraków Tramwaj II Kraków 2021-11-2011:00
4 Bieżanowianka II Kraków 2:1 Universum Kraków 2021-08-2117:00
5 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Dragoons Kraków -
6 Bronowicki Kraków 1:8 Pychowianka Kraków 2021-08-2118:00
7 Opatkowianka Kraków 2:3 Victoria Kraków 2021-08-2217:30
kolejka 2:
8 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2:2 Victoria Kraków 2021-08-2914:00
9 Pychowianka Kraków 2:1 Opatkowianka Kraków 2021-08-2915:00
10 Dragoons Kraków 6:1 Bronowicki Kraków 2021-08-2914:00
11 Universum Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) 2021-08-2914:00
12 Tramwaj II Kraków 5:3 Bieżanowianka II Kraków 2021-08-2815:30
13 Rybitwy Kraków 1:0 Wawel Kraków 2021-08-2817:00
14 Albertus Kraków 1:1 Fairant Kraków 2021-08-2814:00
kolejka 3:
15 Fairant Kraków 0:3 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-0517:00
16 Wawel Kraków 5:2 Albertus Kraków 2021-09-0413:30
17 Bieżanowianka II Kraków 1:2 Rybitwy Kraków 2021-09-0417:00
18 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Tramwaj II Kraków -
19 Bronowicki Kraków 0:6 Universum Kraków 2021-09-0417:00
20 Opatkowianka Kraków 1:5 Dragoons Kraków 2021-09-0517:00
21 Victoria Kraków 3:2 Pychowianka Kraków 2021-09-0517:00
kolejka 4:
22 Pychowianka Kraków 2:1 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-1217:00
23 Dragoons Kraków 5:1 Victoria Kraków 2021-09-1214:00
24 Universum Kraków 1:1 Opatkowianka Kraków 2021-09-1216:00
25 Tramwaj II Kraków 0:3 Bronowicki Kraków 2021-09-1211:00
26 Rybitwy Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) -
27 Albertus Kraków 3:3 Bieżanowianka II Kraków 2021-09-1116:00
28 Fairant Kraków 4:1 Wawel Kraków 2021-09-1213:00
kolejka 5:
29 Wawel Kraków 1:2 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-09-1811:00
30 Bieżanowianka II Kraków 0:4 Fairant Kraków 2021-09-1816:30
31 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Albertus Kraków -
32 Bronowicki Kraków 0:7 Rybitwy Kraków 2021-09-1816:00
33 Opatkowianka Kraków 2:1 Tramwaj II Kraków 2021-09-1817:00
34 Victoria Kraków 4:0 Universum Kraków 2021-09-1914:00
35 Pychowianka Kraków 1:2 Dragoons Kraków 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Kolejarz-Prokocim II Kraków 0:3 Dragoons Kraków 2021-09-2616:00
37 Universum Kraków 0:0 Pychowianka Kraków 2021-09-2615:00
38 Tramwaj II Kraków 3:2 Victoria Kraków 2021-09-2611:00
39 Rybitwy Kraków 4:6 Opatkowianka Kraków 2021-09-2516:00
40 Albertus Kraków 4:2 Bronowicki Kraków 2021-09-2512:30
41 Fairant Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) -
42 Wawel Kraków 1:2 Bieżanowianka II Kraków 2021-09-2516:00
kolejka 7:
43 Bieżanowianka II Kraków 1:5 Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-10-0215:00
44 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Wawel Kraków -
45 Bronowicki Kraków 0:9 Fairant Kraków 2021-10-0215:00
46 Opatkowianka Kraków 7:2 Albertus Kraków 2021-10-0211:00
47 Victoria Kraków 2:7 Rybitwy Kraków 2021-10-0314:00
48 Pychowianka Kraków 7:0 Tramwaj II Kraków 2021-10-0315:30
49 Dragoons Kraków 3:0 Universum Kraków 2021-10-0314:00
kolejka 8:
50 Kolejarz-Prokocim II Kraków 3:2 Universum Kraków 2021-10-1014:00
51 Tramwaj II Kraków 2:6 Dragoons Kraków 2021-10-1012:00
52 Rybitwy Kraków 1:0 Pychowianka Kraków 2021-10-0915:30
53 Albertus Kraków 1:8 Victoria Kraków 2021-10-0911:00
54 Fairant Kraków 3:2 Opatkowianka Kraków 2021-10-1015:00
55 Wawel Kraków 2:1 Bronowicki Kraków 2021-10-1012:00
56 Bieżanowianka II Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) -
kolejka 9:
57 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Kolejarz-Prokocim II Kraków -
58 Bronowicki Kraków 3:0 Bieżanowianka II Kraków 2021-10-1615:00
59 Opatkowianka Kraków 1:2 Wawel Kraków 2021-10-1615:30
60 Victoria Kraków 1:5 Fairant Kraków 2021-10-1614:00
61 Pychowianka Kraków 5:4 Albertus Kraków 2021-10-1715:00
62 Dragoons Kraków 3:2 Rybitwy Kraków 2021-10-1714:00
63 Universum Kraków 5:4 Tramwaj II Kraków 2021-10-1715:00
kolejka 10:
64 Kolejarz-Prokocim II Kraków Tramwaj II Kraków 2021-10-2411:00
65 Rybitwy Kraków Universum Kraków 2021-10-2415:00
66 Albertus Kraków Dragoons Kraków 2021-10-2311:30
67 Fairant Kraków Pychowianka Kraków 2021-10-2412:30
68 Wawel Kraków Victoria Kraków 2021-10-2311:00
69 Bieżanowianka II Kraków Opatkowianka Kraków 2021-10-2315:30
70 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Bronowicki Kraków -
kolejka 11:
71 Bronowicki Kraków Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-10-3014:00
72 Opatkowianka Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) 2021-10-3114:00
73 Victoria Kraków Bieżanowianka II Kraków 2021-10-3014:00
74 Pychowianka Kraków Wawel Kraków 2021-10-3015:00
75 Dragoons Kraków Fairant Kraków 2021-10-3114:00
76 Universum Kraków Albertus Kraków 2021-10-3114:00
77 Tramwaj II Kraków Rybitwy Kraków 2021-10-3014:30
kolejka 12:
78 Kolejarz-Prokocim II Kraków Rybitwy Kraków 2021-11-0712:00
79 Albertus Kraków Tramwaj II Kraków 2021-11-0612:30
80 Fairant Kraków Universum Kraków 2021-11-0711:00
81 Wawel Kraków Dragoons Kraków 2021-11-0611:00
82 Bieżanowianka II Kraków Pychowianka Kraków 2021-11-0614:00
83 Pauza (Grom Kraków - wycofanie) Victoria Kraków -
84 Bronowicki Kraków Opatkowianka Kraków 2021-11-0614:00
kolejka 13:
85 Opatkowianka Kraków Kolejarz-Prokocim II Kraków 2021-11-13
86 Victoria Kraków Bronowicki Kraków 2021-11-13
87 Pychowianka Kraków Pauza (Grom Kraków - wycofanie) -
88 Dragoons Kraków Bieżanowianka II Kraków 2021-11-1311:00
89 Universum Kraków Wawel Kraków 2021-11-1413:00
90 Tramwaj II Kraków Fairant Kraków 2021-11-1411:00
91 Rybitwy Kraków Albertus Kraków 2021-11-1313:00