Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 3
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Zjednoczeni-Złomex Branice 7 19 22:8 6 1 0 3 9 8:4 3 0 0 4 10 14:4 3 1 0
2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 7 13 21:10 4 1 2 4 9 11:5 3 0 1 3 4 10:5 1 1 1
3 Karpaty Siepraw 7 13 12:6 4 1 2 4 9 9:3 3 0 1 3 4 3:3 1 1 1
4 Orzeł Myślenice 7 12 15:10 3 3 1 4 10 11:4 3 1 0 3 2 4:6 0 2 1
5 LKS Śledziejowice 7 11 22:11 3 2 2 3 7 12:3 2 1 0 4 4 10:8 1 1 2
6 Nadwiślanka Nowe Brzesko 7 11 15:8 3 2 2 4 10 12:3 3 1 0 3 1 3:5 0 1 2
7 Wróblowianka Kraków 7 11 17:19 3 2 2 3 5 7:6 1 2 0 4 6 10:13 2 0 2
8 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 6 10 13:12 3 1 2 3 4 7:7 1 1 1 3 6 6:5 2 0 1
9 Gdovia Gdów 7 10 8:12 3 1 3 4 9 6:2 3 0 1 3 1 2:10 0 1 2
10 Raba Dobczyce 6 7 11:12 2 1 3 3 4 6:7 1 1 1 3 3 5:5 1 0 2
11 Górnik Wieliczka 7 6 11:14 2 0 5 3 6 6:3 2 0 1 4 0 5:11 0 0 4
12 Puszcza II Niepołomice 6 5 8:20 1 2 3 2 1 1:7 0 1 1 4 4 7:13 1 1 2
13 Wiarusy Igołomia 7 3 5:26 1 0 6 3 0 2:13 0 0 3 4 3 3:13 1 0 3
14 Tempo Rzeszotary 6 1 6:18 0 1 5 4 1 6:15 0 1 3 2 0 0:3 0 0 2

Mecz 3. kolejki Karpaty Siepraw - Puszcza II (28.08.2021) nie odbędzie się (goście zapowiedzieli, że nie stawią się w Sieprawiu z powodu problemów kadrowych) - walkower 3-0.



kolejka 1:
1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 5:1 Wiarusy Igołomia 2021-08-1516:00
2 Gdovia Gdów 2:1 Górnik Wieliczka 2021-08-1516:00
3 Tempo Rzeszotary 2:4 Wróblowianka Kraków 2021-08-1416:00
4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:4 Raba Dobczyce 2021-08-1417:00
5 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:2 Puszcza II Niepołomice 2021-08-1417:30
6 Orzeł Myślenice 3:1 LKS Śledziejowice 2021-08-1411:00
7 Karpaty Siepraw 1:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Wiarusy Igołomia 1:4 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-08-2118:00
9 LKS Śledziejowice 1:1 Karpaty Siepraw 2021-08-2117:00
10 Puszcza II Niepołomice 1:1 Orzeł Myślenice 2021-08-2117:00
11 Raba Dobczyce 3:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-08-2117:00
12 Wróblowianka Kraków 3:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-08-2116:00
13 Górnik Wieliczka 2:0 Tempo Rzeszotary 2021-08-2117:00
14 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:0 Gdovia Gdów 2021-09-0817:00
kolejka 3:
15 Gdovia Gdów 3:0 Wiarusy Igołomia 2021-08-2817:00
16 Tempo Rzeszotary 2:2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-08-2816:00
17 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Górnik Wieliczka 2021-08-2811:00
18 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:5 Wróblowianka Kraków 2021-08-2517:30
19 Orzeł Myślenice 3:0 Raba Dobczyce 2021-08-2817:00
20 Karpaty Siepraw 3:0 Puszcza II Niepołomice 2021-08-28
21 Zjednoczeni-Złomex Branice 2:1 LKS Śledziejowice 2021-08-2817:30
kolejka 4:
22 Wiarusy Igołomia 0:5 LKS Śledziejowice 2021-09-0417:00
23 Puszcza II Niepołomice 0:6 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-09-0411:00
24 Raba Dobczyce 0:2 Karpaty Siepraw 2021-09-0417:00
25 Wróblowianka Kraków 2:2 Orzeł Myślenice 2021-09-0416:00
26 Górnik Wieliczka 2:3 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-09-0416:00
27 Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-09-0516:00
28 Gdovia Gdów 1:0 Tempo Rzeszotary 2021-09-0417:00
kolejka 5:
29 Tempo Rzeszotary 1:2 Wiarusy Igołomia 2021-09-1116:00
30 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5:0 Gdovia Gdów 2021-09-1117:00
31 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 1:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-09-1111:00
32 Orzeł Myślenice 3:1 Górnik Wieliczka 2021-09-1116:30
33 Karpaty Siepraw 3:0 Wróblowianka Kraków 2021-09-1116:30
34 Zjednoczeni-Złomex Branice 2:1 Raba Dobczyce 2021-09-1117:00
35 LKS Śledziejowice 7:1 Puszcza II Niepołomice 2021-09-1117:00
kolejka 6:
36 Wiarusy Igołomia 1:4 Puszcza II Niepołomice 2021-09-1915:30
37 Raba Dobczyce 3:3 LKS Śledziejowice 2021-09-1811:00
38 Wróblowianka Kraków 2:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-09-1814:00
39 Górnik Wieliczka 2:0 Karpaty Siepraw 2021-09-1816:00
40 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:1 Orzeł Myślenice 2021-09-1916:00
41 Gdovia Gdów 0:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-09-1817:00
42 Tempo Rzeszotary 1:7 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-09-1816:00
kolejka 7:
43 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:0 Wiarusy Igołomia 2021-09-2613:00
44 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Tempo Rzeszotary 2021-09-2616:00
45 Orzeł Myślenice 2:2 Gdovia Gdów 2021-09-2516:30
46 Karpaty Siepraw 2:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-09-2516:00
47 Zjednoczeni-Złomex Branice 4:2 Górnik Wieliczka 2021-09-2613:00
48 LKS Śledziejowice 4:1 Wróblowianka Kraków 2021-09-2516:00
49 Puszcza II Niepołomice Raba Dobczyce 2021-09-2616:00
kolejka 8:
50 Wiarusy Igołomia Raba Dobczyce 2021-10-0216:00
51 Wróblowianka Kraków Puszcza II Niepołomice 2021-10-0215:00
52 Górnik Wieliczka LKS Śledziejowice 2021-10-0213:00
53 Nadwiślanka Nowe Brzesko Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-0211:00
54 Gdovia Gdów Karpaty Siepraw 2021-10-0216:00
55 Tempo Rzeszotary Orzeł Myślenice 2021-10-0216:00
56 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Wiarusy Igołomia 2021-10-1016:00
58 Orzeł Myślenice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-10-0915:30
59 Karpaty Siepraw Tempo Rzeszotary 2021-10-1015:30
60 Zjednoczeni-Złomex Branice Gdovia Gdów 2021-10-0914:00
61 LKS Śledziejowice Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-10-0915:00
62 Puszcza II Niepołomice Górnik Wieliczka 2021-10-0915:00
63 Raba Dobczyce Wróblowianka Kraków 2021-10-0915:00
kolejka 10:
64 Wiarusy Igołomia Wróblowianka Kraków 2021-10-1715:00
65 Górnik Wieliczka Raba Dobczyce 2021-10-1614:00
66 Nadwiślanka Nowe Brzesko Puszcza II Niepołomice 2021-10-1716:00
67 Gdovia Gdów LKS Śledziejowice 2021-10-1616:00
68 Tempo Rzeszotary Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-1616:00
69 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Karpaty Siepraw 2021-10-1711:00
70 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Orzeł Myślenice 2021-10-1611:00
kolejka 11:
71 Orzeł Myślenice Wiarusy Igołomia 2021-10-2315:00
72 Karpaty Siepraw JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-10-2415:00
73 Zjednoczeni-Złomex Branice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-10-2314:00
74 LKS Śledziejowice Tempo Rzeszotary 2021-10-2315:00
75 Puszcza II Niepołomice Gdovia Gdów 2021-10-23
76 Raba Dobczyce Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-10-2315:00
77 Wróblowianka Kraków Górnik Wieliczka 2021-10-2314:00
kolejka 12:
78 Wiarusy Igołomia Górnik Wieliczka 2021-10-3011:00
79 Nadwiślanka Nowe Brzesko Wróblowianka Kraków 2021-10-3115:30
80 Gdovia Gdów Raba Dobczyce 2021-10-3115:00
81 Tempo Rzeszotary Puszcza II Niepołomice 2021-10-3015:00
82 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Śledziejowice 2021-10-3014:00
83 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-3115:00
84 Orzeł Myślenice Karpaty Siepraw 2021-10-3015:00
kolejka 13:
85 Karpaty Siepraw Wiarusy Igołomia 2021-11-0614:00
86 Zjednoczeni-Złomex Branice Orzeł Myślenice 2021-11-0613:00
87 LKS Śledziejowice JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-11-0613:30
88 Puszcza II Niepołomice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-11-06
89 Raba Dobczyce Tempo Rzeszotary 2021-11-0614:00
90 Wróblowianka Kraków Gdovia Gdów 2021-11-0614:00
91 Górnik Wieliczka Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-11-0613:00